Show filters
Filters
Cena
39 850
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Gimnastyka
Strefa ciężary
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Młodzież

(12 produktów)
  • Widok

Młodzież i sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy dla młodzieży powinien być bezpieczny i dostosowany do jej potrzeb zdrowotnych. Młodzież stawia także na świetny design sprzętu sportowego Training ShowRoom.

Sprzęt sportowy przeznaczony dla młodzieży musi być projektowany ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo i zdrowie. Wiele rodzajów sprzętu sportowego dedykowanego dla młodzieży do przyrządy do ćwiczeń korekcyjnych. Młodzież ceni jednak także ciekawy, nowoczesny design i modny wygląd przyrządów i akcesoriów sportowych. Zwłaszcza w przypadku sprzętu sportowego dla nastolatków ważna jest oryginalność i żywa kolorystyka sprzętu. Obie te cechy, dbałość o zdrowie młodzieży i ciekawe wzornictwo, łączy w sobie sprzęt sportowy w ofercie Training ShowRoom.

Przyrządy sportowe dla młodzieży

Wielu nastolatków wymaga ćwiczeń z zakresu gimnastyki korekcyjnej. Wiąże się to zwłaszcza w wadami postawy i schorzeniami kręgosłupa powstającymi w okresie szybkiego wzrostu. By fizjoterapia przyniosła pożądany efekt, ćwiczenia korekcyjne muszą odbywać się codziennie, systematycznie - dobrym wyborem dla nastolatków będą więc przyrządy możliwe do stosowania w domu (tak we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu).

Sprzęt sportowy dla młodzieży i nastolatków jest często elementem zabawy. Dobrą zabawą dla całej grupy młodzieży może być np. wspinaczka po klasycznych drabinkach gimnastycznych lub nowoczesne drabinki koordynacyjne o oryginalnych kształtach i żywej kolorystyce.

Dobrym prezentem dla chłopców dbających o rozwój muskulatury będą  hantle i sztangi przeznaczone dla początkujących kulturystów. Warto więc zapoznać się z ofertą zestawów hantli Training ShowRoom. Dla początkujących sportowców nadają się zwłaszcza gryfy techniczne i gryfy olimpijskie o niewielkim obciążeniu (np. gryf Proud Technique Bar lub Proud Children Bar).

Wiele młodych osób chętnie angażuje się w trening zwinności i szybkości. Do jego najważniejszych elementów należą drabinki treningowe, regulowane i klasyczne płotki treningowe, a także całe zestawy do treningu typu agility.

Drabinki koordynacyjne to lekki, łatwy w transporcie sprzęt treningowy przeznaczony specjalnie dla młodzieży. Jego wielką zaletą jest to, że można go montować w różnych wariantach. Umożliwia to urozmaicenie ćwiczeń zwinności, ułatwiając młodzieży koncentrację na wykonywanej aktywności fizycznej i nie wywołując znudzenia. Drabinki, umożliwiają ćwiczenia typu footwork, mogą więc stanowić dla młodzieży (a także dla starszych dzieci) rodzaj zabawy na świeżym powietrzu.

Dobrym pomysłem jest zakup całych zestawów do treningu zwinności i szybkości. Płotki treningowe, pachołki treningowe i znaczniki treningowe (ułatwiające organizowanie gier zespołowych) zawsze kupujemy w zestawach. Kilka rodzajów sprzętu sportowego do treningu typu agility łączy w sobie (w bardzo atrakcyjnej cenie) oferowany przez nas zestaw Proud Agility Set.

Dużą uwagę powinniśmy zwracać także na sprzęt sportowy dla dziewcząt. Dużą popularnością wśród nastolatek cieszy się zwłaszcza atrakcyjny sprzęt sportowy do gimnastyki i akcesoria do uprawiania jogi. Pozwala on na poprawę nie tylko kondycji fizycznej, ale także figury dziewczyn.

Wśród chłopców bardzo popularne są natomiast sporty walki. Wiele z nich wymaga specyficznego, typowego tylko dla nich oprzyrządowania. Przyrządy w ofercie Training ShowRoom zapewniają młodzieży bezpieczeństwo w czasie treningu sportów walki.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>