Filtruj produkty

Kategorie
Maty i materace
Show filters
Filters
Cena
54 450
Producenci
Crossfit
Gimnastyka
Joga i Pilates
Strefa funkcjonalna
Studio
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Maty i materace

(5 produktów)
  • Widok

Maty i materace treningowe – odpowiednia amortyzacja podczas treningu

Wiele osób coraz częściej wpisuje codzienną aktywność fizyczną w swój plan dnia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest regularne dbanie o ciało, mięśnie, stawy i więzadła, by sprawnie służyło nam ono do późnej jesieni życia. Każdy moment jest też dobry, by zacząć. Możesz ćwiczyć nawet w zaciszu własnego domu. Jedyne, czego wówczas potrzebujesz to odpowiedni strój, a także mata lub materac treningowy, które zapewnią Ci niezbędna przestrzeń do treningu oraz zamortyzują wszelkie podskoki.
W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór składanych materacy do ćwiczeń, mat do sportów walki i innych podłoży treningowych. Gwarantują one 100% bezpieczeństwa podczas użytkowania. Amortyzują wszelkiego rodzaju upadki, podskoki, zapewniają komfort stawom podczas kontaktu z podłogą. Poznaj zatem bliżej atrakcyjną ofertę TrainingShowRoom i wybierz idealny model maty sportowej lub materaca treningowego dla siebie.

Składane materace do ćwiczeń – wielofunkcyjność i komfort

W ofercie TrainingShowRoom znajdują się wielofunkcyjne materace składane do ćwiczeń, które sprawdzą się podczas różnorodnych ćwiczeń. Stanowią znakomite podłoże podczas treningów siłowych i funkcjonalnych z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Ich grubość gwarantuje odpowiednią amortyzację różnorodnych podskoków i wyskoków, co zapewnia odpowiednie wsparcie stawom i więzadłom, chroniąc ciało przed kontuzją.
Materace treningowe od TrainingShowRoom zostały wykonane z trwałej pianki poliuretanowej, która gwarantuje wytrzymałość i wieloletnią żywotność produktu. Ich atutem jest również możliwość złożenia sprzętu i swobodnego przeniesienia go w dowolne miejsce.

Maty do sportów walki – postaw na specjalistyczne wsparcie od TrainingShowRoom

Jeśli jesteś amatorem sportów walki, doskonale zdajesz sobie sprawę, że odpowiednia nawierzchnia podczas uprawiania tego typu dyscyplin jest kluczowa. Gwarantuje prawidłową amortyzację podczas upadków, chroni kręgosłup oraz stawy. W ofercie TrainingShowRoom znajdziesz wysokiej jakości maty do sportów walki wykonanych z wytrzymałej pianki EVA. Ponadto produkt jest dwustronny, łatwy w rozłożeniu i czyszczeniu.

Maty do treningów – wybierz na TrainingShowRoom

W tej kategorii znajdziecie również profesjonalne maty do treningów, w tym maty do jogi. Dysponujemy również matami pod różnego rodzaju sprzęty siłowe i maszyny cardio. Stanowią one doskonały wybór, by zabezpieczyć podłogę przed zarysowaniami i zapewnić urządzeniom maksimum stabilności.
Maty i materace treningowe dostępne na TrainingShowRoom cechuje precyzyjne wykonanie, doskonała jakość materiału, trwałość i odporność na uszkodzenia. Polecamy je do zastosowania zarówno w domu, jak i w profesjonalnych obiektach sportowych, takich jak siłownie, kluby fitness, studia jogi czy sale crossfit. Ich wielofunkcyjność sprawia, że sprawdzą się podczas różnorodnych treningów, gwarantując maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>