Filtruj produkty

Kategorie
Pozostałe
Show filters
Filters
Cena
22 3200
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Fizjoterapia
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Sztuki walki
Close

Pozostałe

(26 produktów)
  • Widok

Akcesoria treningowe – skrzynie, opony treningowe i inne

Regularna aktywność fizyczna z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Świadczą o tym coraz pełniejsze siłownie i kluby fitness, a także rosnąca liczba biegaczy, rolkarzy czy rowerzystów. Nic w tym dziwnego, w końcu ciało ludzkie jest tak skonturowane, że potrzebuje ruchu. A teraz, gdy wiemy tyle o prozdrowotnym działaniu aktywności fizycznej, nie dziwne, że sięga po nią coraz więcej ludzi. W końcu to tani i skuteczny środek na przeciwdziałanie stresowi, chorobom cywilizacyjnym czy nadwadze.
Popularność aktywności fizycznej sprawia również, że powstaje coraz więcej nowych dyscyplin i form treningowych. Sale fitness prześcigają się w swoich ofertach zajęć sportowych. Możemy wybierać spośród mnóstwa najnowszych propozycji lub pozostać przy tradycyjnym bieganiu czy ćwiczeniach na siłowni.
Bez względu jednak na to, co wybierzemy, często będziemy potrzebować specjalistycznego sprzętu treningowego, który uczyni nasze ćwiczenia efektywniejszymi, a także bardziej różnorodnymi. Nie ma bowiem nic gorszego niż rutyna treningowa. Ta potrafi zniechęcić do kolejnego treningu nawet najbardziej zapalonych amatorów aktywności fizycznej.
Na szczęście w TrainingShowRoom znajdziesz mnóstwo funkcjonalnych akcesoriów treningowych, takich jak skrzynie do ćwiczeń czy opony treningowe i wiele innych. Stanowią one znakomite urozmaicenie codziennych ćwiczeń, a przede wszystkim czynią trening jeszcze bardziej intensywnym.

Skrzynie do ćwiczeń – doskonały element treningu crossfitowego

W ofercie TrainingShowRoom znajdziecie praktyczne skrzynie do ćwiczeń, które stanowią obowiązkowe wyposażenie każdej sali crossfit. Dzięki nim można kompleksowo ćwiczyć dolne partie ciała, przede wszystkim uda i pośladki, ale również brzuch. Ćwiczenia na skrzyniach treningowych polegają przede wszystkim na różnego rodzaju wskokach i zeskokach. Jest to tzw. trening plyometryczny, który łączy w sobie elementy siłowe, wytrzymałościowe, ale też cardio. Stanowi więc wielofunkcyjny sposób na poprawę sprawności całego organizmu.
Skrzynie do ćwiczeń, które znajdziecie w naszym sklepie wykonane są z trwałego drewna. Posiadają regulowaną wysokość, mogą więc po nie sięgnąć zarówno osoby poczatkujące, jak i bardziej zaawansowane.

Opony treningowe – zwiększ intensywność swojego treningu

W TrainingShowRoom znajdziesz również profesjonalne opony treningowe, dzięki którym wykonasz kompleksowy trening górnych partii mięśniowych. Zaletą ćwiczeń z oponami jest zaangażowanie dużej grupy mięśni na raz, a także mięśni głębokich, co pozwala wzmocnić organizm na wielu płaszczyznach i szybko zbudować jego siłę i wytrzymałość. Trening z oponami treningowymi to również znakomity sposób na spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Zaletą tego rodzaju sprzętu sportowego jest praktyczna konstrukcja, wytrzymały materiał i dostępność zróżnicowanych obciążeń. Dzięki temu wariant dla siebie mogą wybrać zarówno początkujące, jak i zaawansowane osoby.
W asortymencie TrainingShowRoom znajdziesz również inne akcesoria sportowe takie jak piłki lekarskie, akcesoria do kick boxingu, liny i wiele innych. Sprawdź teraz bogatą ofertę tej kategorii!

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>