Show filters
Filters
Cena
349 750
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Drabinki gimnastyczne

(2 produktów)
  • Widok

Drabinki gimnastyczne – wzbogać swój trening z Trainingshowroom.com


Kto z nas nie pamięta ćwiczeń na klasycznych drabinkach gimnastycznych podczas lekcji W-Fu? Robiliśmy przy nich brzuszki, podciągaliśmy się, a także wspinaliśmy się aż do sufitu. Wielu z nas na samą myśl ogarnia nostalgia.


Jednak drabinki gimnastyczne to nie tylko piękne wspomnienia naszego dzieciństwa. To bardzo skuteczne i przydatne akcesorium treningowe, dzięki któremu można ćwiczyć i rozciągać całe ciało. Stanowi nieodzowny element wyposażenia siłowni, zarówno tych profesjonalnych, jak i domowych.


Drabinki gimnastyczne pozwalają przeprowadzić wielofunkcyjny trening całego ciała. Do najpopularniejszych ćwiczeń, które można na nich wykonać należą te na mięśnie brzucha i górną część ciała. Sprawdzą się także doskonale do rozciągania nóg.


W ofercie Training Showroom znajdziesz wysokiej jakości drabinki gimnastyczne, powstałe z trwałych i wytrzymałych materiałów. Oferujemy produkty łatwe w montażu, które świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i na profesjonalnej siłowni. Cechują się stabilną i wytrzymałą konstrukcją.

Ściana wspinaczkowa od Training Showroom


W ofercie naszego sklepu znajdziesz też profesjonalną ściankę wspinaczkową, która znakomicie sprawdzi się w domowej siłowni lub w profesjonalnym fitness clubie. Ten produkt powstał z wytrzymałych i trwałych materiałów. Dedykowany jest osobom, które pragną zróżnicować swój codzienny trening. Wspinaczka świetnie wzmacnia górne partie ciała, angażuje wiele grup mięśni na raz, co gwarantuje szybki przyrost siły i wytrzymałości w krótkim czasie.


Zarówno drabinki gimnastyczne jak i ściany wspinaczkowe, które znajdziecie w Training Showroom to wysokiej jakości produkty, które posłużą Wam przez lata. Zostały tak skontrowane, by znosić nawet największe obciążenia. Po zamontowaniu są w 100% bezpieczne. Gwarantują wygodę i komfort użytkowania i zapewnią satysfakcjonujące rezultaty wykonywanych na nich treningów.


Dzięki ćwiczeniom na drabinkach lub ściance wspinaczkowej można kompleksowo zadbać o całe ciało. Wzmocnimy na nich zarówno górne partie, jak i mięśnie brzucha oraz nogi. Stanowią również doskonałe wsparcie podczas rozciągania. Zwłaszcza drabinki gimnastyczne mogą być wykorzystywane podczas zajęć z gimnastyki artystycznej czy baletu.


Oferujemy produkty sprawdzonych i renomowanych producentów specjalizujących się w tworzeniu sprzętów i akcesoriów sportowych, dzięki temu wybierając ofertę Training Showroom sięgacie po to, co najlepsze.

Drabinki gimnastyczne i ścianki wspinaczkowe do Twojej siłowni


Sięgnij już dziś po drabinki gimnastyczne lub profesjonalną ścianę wspinaczkową od Training ShowRoom i postaw na wysoce funkcjonalny i kompleksowy trening całego ciała. Gwarantujemy, że oferowane produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Training Showroom. Polecamy również zapoznać się z innymi produktami oferowanymi w naszym sklepie.

Kettle żeliwne już dostępne Sprawdź>>