Show filters
Filters
Cena
44 400
Producenci
Fizjoterapia
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Bosu

(6 produktów)
  • Widok

Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach stała się tak powszechna, że niemalże każdy uprawia jakąś dyscyplinę sportu. To bardzo pozytywny trend, dzięki któremu społeczeństwo czuje się lepiej, jest sprawniejsze i żyje dłużej. Bogactwo możliwości treningowych może niektórych przyprawić o zawrót głowy. Oferty siłowni i klubów fitness zaskakują bowiem intrygująco brzmiącymi nazwami zajęciami sportowymi oraz oferują korzystanie z wymyślnych przyrządów. Bez względu jednak na to, jaki rodzaj ruchu wybierzecie, każdy przyniesie Wam szereg korzyści prozdrowotnych.


W Training Showroom zapewniamy akcesoria treningowe do różnorodnych form aktywności. Dużą popularnością cieszą się piłki bosu, halfball oraz platformy do ćwiczenia równowagi. Zastosowanie tych narzędzi skutecznie urozmaić Wasz trening, czyniąc go ciekawszym oraz bardziej intensywnym. Poznajcie teraz bliżej zalety piłek bosu i platform do ćwiczeń równowagi dostępnych w Training Showroom.

Piłki bosu, halfball i platformy do ćwiczenia równowagi


Trening, który wystawia na próbę naszą równowagę to doskonały sposób na ćwiczenie mięśni głębokich oraz wzmocnienie gorsetu ciała wokół kręgosłupa. Dzięki niemu poprawimy postawę naszego ciała, a nawet pozbędziemy się dolegliwości bólowych ze strony pleców.


Najlepszymi akcesoriami do ćwiczenia równowagi są piłki bosu oraz specjalne platformy. Pozwalają one na wykonanie różnego rodzaju treningu, zarówno statycznego, jak i dynamicznego. Trening z użyciem halfball czy platform do ćwiczenia równowagi znakomicie stabilizuje całe ciało, wzmacnia je oraz poprawia koordynację ruchową. Jest często stosowany w rehabilitacji, nie tylko osób dorosłych, ale też dzieci i osób starszych. Pomaga w powrocie do pełnej sprawności po różnego rodzaju kontuzjach i urazach. Stanowi znakomite wyzwanie dla stawów i ścięgien, które, dzięki konieczności utrzymania równowagi, stają się mocniejsze i odporniejsze na uszkodzenia.

Platformy do ćwiczenia równowagi – nowy poziom treningu


Włączenie do treningu piłek bosu lub platform ćwiczących równowagę, uczyni go zdecydowanie intensywniejszym. Dotychczasowe ćwiczenia staną się trudniejsze do wykonania, a co za tym idzie, skuteczniej wzmocnią ciało.


Oferowane akcesoria są wielofunkcyjne można wykorzystać podczas różnorodnych ćwiczeń. Tak naprawdę w ich użyciu ogranicza Was tylko wyobraźnia. Ponadto nasze halfball, piłki bosu czy platformy do ćwiczenia równowagi zostały wykonane z trwałych, wysokiej jakości tworzyw, odpornych na uszkodzenia. Mimo swojej niewielkiej wagi i rozmiarów są w stanie znieść duże obciążenia.


Piłki bosu i platformy to praktyczny gadżet, który warto mieć w swoim domu. Pozwoli on kompleksowo zadbać o narząd ruchu i zabezpieczy go przed przedwczesnym starzeniem się.


Polecamy także zaopatrzyć profesjonalne siłownie w halfball, piłki bosu i platformy do ćwiczeń równowagi. Jako że stanowią nieodzowny element tak popularnego ostatnimi czasy treningu funkcjonalnego, klienci z pewnością chętnie będą po nie sięgać.


Sprawdź teraz ofertę naszych platform do ćwiczeń równowagi i rzuć wyzwanie swojemu balansowi.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>