Show filters
Filters
Cena
139 140
Producenci
Strefa ciężary
Strefa funkcjonalna
Close

Maczugi/młoty

(1 produkt)
  • Widok

Regularne treningi niosą za sobą szereg korzyści. Wzmacniają mięśnie, poprawiają kondycję, wydolność i wytrzymałość, a także korzystnie wpływają na psychikę. By jednak sprawiały satysfakcję, trzeba dostosować dyscyplinę do swoich możliwości, temperamentu i aktualnych potrzeb. Równie ważne jest sukcesywne urozmaicanie codziennych ćwiczeń fizycznych, by nie popaść w stagnację i dać ciału kolejne wyzwania.


W Training Showroom staramy się wyjść naprzeciw tym potrzebom i oferujemy naszym klientom szeroki wybór akcesoriów do treningów. Jedną z popularniejszych przyrządów są ostatnio młoty treningowe, które znakomicie wzmacniają całe ciało i kształtują kondycję. Wybierają je przede wszystkim zwolennicy crossfitu, którzy oczekują od treningu ekstremalnego wysiłku. Poznaj zatem bliżej korzyści płynące z ćwiczeń z maczugami treningowymi od Training Showroom.

Maczugi treningowe – urozmaić swój trening z Training ShowRoom


Maczugi treningowe to profesjonalny sprzęt do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Dzięki nim znakomicie wzmocnisz mięśnie, zwłaszcza górnej części ciała i brzucha, oraz spalisz mnóstwo kalorii. Ćwiczenia z maczugami treningowymi to doskonałe połączenie treningu wytrzymałościowego, siłowego i cardio. Pozwalają na wzmocnienie całego ciała, zwiększenie siły i wytrzymałości, a także usprawnienie pracy serca.

Młoty treningowe – intensywny trening całego ciała


Młoty treningowe to propozycja dla osób, które lubią się zmęczyć, a przy tym cenią sobie kompleksową aktywność fizyczną, która angażuje wiele partii mięśniowych oraz pozwala spalić sporo kalorii.


Oferowane w Training Showroom młoty treningowe to akcesoria najwyższej jakości. Powstały z wysokiej klasy stali odpornej na uszkodzenia i wytrzymałej. Maczugi treningowe stworzone są z jednoczęściowego odlewu, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania. W ofercie znajdziecie produkty zróżnicowane wagowo, dzięki czemu bez problemu dostosujecie młot treningowy do Waszych potrzeb i fizycznych umiejętności.

Maczugi treningowe – wybierz teraz na Trainingshowroom.com


Maczugi treningowe to znakomite wyposażenie domowych i garażowych siłowni. Polecamy je także do profesjonalnych fitness clubów oraz klubów crossfitu. Doskonale wpisują się w obecnie panujące trendy treningowe, dlatego nie może ich zabraknąć w żadnej siłowni. Umożliwiają wielofunkcyjny, a jednocześnie naturalny trening całego ciała, który buduje zrównoważoną muskulaturę, a jednocześnie zwiększa wytrzymałość organizmu.


Wynieś swój trening na wyższy poziom z młotami treningowymi od Training Showroom. Gwarantujemy Ci szeroki wybór modeli i ciężarów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych produktów, zadzwoń lub napisz. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą Training Showroom.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>