Show filters
Filters
Cena
54 59
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Obciążniki

(2 produktów)
  • Widok

Obciążniki treningowe – zwiększ intensywność codziennych treningów!

Osoby regularnie uprawiające aktywność fizyczną doskonale zdają sobie sprawę z tego, że z czasem wykonywanie tych samych ćwiczeń traci na efektywności. To niebezpieczny moment, gdyż rutyna i monotonia w treningu mogą spowodować, że zniechęcimy się do naszych działań. Nie widząc też spodziewanych efektów, łatwo stracić motywację do codziennej aktywności fizycznej. By temu zapobiec, trzeba jak najszybciej podjąć kroki do urozmaicenia ćwiczeń oraz uczynienia ich intensywniejszymi.
Idealnym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji sięgnięcie po obciążniki treningowe na nadgarstki i na kostki. Dzięki nim dotychczas wykonywane ćwiczenia staną się na powrót wyzwaniem dla ciała, a efekty codziennej pracy znowu staną się widoczne.

Obciążniki na nadgarstki – poznaj ofertę Trainingshowroom.com

Na Trainingshowroom.com oferujemy szeroki wybór obciążników na nadgarstki i kostki, a także ciężarków uniwersalnych. Te na ręce znakomicie sprawdzą się do wzmocnienia górnych partii ciała – ramion, obręczy barkowej, klatki piersiowej, a także mięśni brzucha. Obciążniki na nogi z kolei wzmocnią pośladki, uda i łydki. Pozwolą również popracować nad dolnymi partiami brzucha.
Obciążniki na nadgarstki to bardzo praktyczne rozwiązanie. Pozwalają na wykonywanie zróżnicowanych ćwiczeń z dopasowanym do potrzeb obciążeniem. Możliwość odejmowania i dokładania kolejnych ciężarków pozwala odpowiednio dobrać intensywność treningu.
W TrainingShowRoom oferujemy bogaty wybór obciążników na nogi i na nadgarstki o zróżnicowanej wadze oraz możliwości jej indywidualnego dostosowywania do aktualnych możliwości fizycznych organizmu. Dzięki temu obciążniki stanowią uniwersalne rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych amatorów aktywności fizycznej.

Obciążniki na nogi i nadgarstki od TrainingShowRoom

W ofercie naszego sklepu ze specjalistycznym sprzętem sportowym znajdziecie ciężarki na nogi i nadgarstki doskonałej jakości marek Easy oraz Proud. Wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału sprawdzą się nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Do tego produkty posiadają stabilne i mocne zapięcia, co gwarantuje wygodę i komfort podczas wykonywania ćwiczeń.
Obciążniki treningowe – profesjonalne wsparcie każdej aktywności fizycznej
Obciążniki treningowe to uniwersalne akcesoria sportowe. Mogą po nie sięgnąć zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Stanowią znakomite wsparcie treningu siłowego, ale też cardio. Jeśli pragniesz zwiększyć intensywność codziennych marszów czy joggingu, a nawet jazdy na rowerze, dodatkowe obciążenie w postaci ciężarków treningowych, to idealna propozycja dla Ciebie.
Aktywność fizyczna wzbogacona ciężarkami treningowymi znakomicie poprawi Twoją wytrzymałość i kondycję. Pozwoli wysmuklić sylwetkę i poprawić jędrność ciała. Zwiększy także siłę mięśni oraz ogólną sprawność całego organizmu.
Jeśli zatem szukasz atrakcyjnego urozmaicenia codziennych treningów, sięgnij po wielofunkcyjne obciążniki na nadgarstki i na nogi od TrainingShowRoom. Gwarantujemy, że wyniosą one Twoje codzienne ćwiczenia fizyczne na zupełnie nowy poziom!

Kettle żeliwne już dostępne Sprawdź>>