Show filters
Filters
Cena
549 1499
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Strefa ciężary
Wyposażenie
Close

Bloki rwaniowe

(2 produktów)
  • Widok

Podnoszenie ciężarów to sport dla prawdziwych twardzieli, a mówiąc tak, nie mamy na myśli jedynie mężczyzn, bo obecnie także spora rzesza kobiet wybiera właśnie tę aktywność fizyczną. I trudno się dziwić, w końcu naprawdę spektakularną sylwetkę można osiągnąć tylko ciężkim wysiłkiem, który zapewnia podnoszenie ciężarów. By jednak osiągnąć satysfakcjonujące efekty treningowe i wyrzeźbić swoje ciało dokładnie tak, jak tego pragniecie, potrzebujecie skutecznego, bezpiecznego i sprawdzonego sprzętu.


W Training Showroom oferujemy Wam atrakcyjną ofertę bloków rwaniowych i mat do zrzucania obciążeń najwyższej jakości. To akcesoria renomowanych marek specjalizujących się w produkcji najlepszych sprzętów sportowych dedykowanych do użytku domowego i na siłownię. Poznajcie bliżej zalety naszej oferty.

Bloki rwaniowe – profesjonalne skrzynie do podnoszenia ciężarów


Podnoszenie ciężarów to intensywny sport, który wymaga odpowiednich akcesoriów. Jednym z nich są niewątpliwie bloki rwaniowe pozwalające na podnoszenie ciężarów z wcześniej ustawionej wysokości. To znakomite propozycja dla tych, którzy dopiero szkolą się w podnoszeniu ciężarów i są w trakcie opanowywaniu techniki.


W ofercie Training ShowRoom znajdują się bloki rwaniowe wykonane z wysokiej jakości drewnianej sklejki, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Bloki posiadają formę modułową, można zatem ustawić każdy element jeden na drugim, dostosowując tym samym wysokość konstrukcji do wymogów konkretnej osoby. Wraz z upływem czasu i wzrostu umiejętności w podnoszeniu ciężarów, wysokość bloków rwaniowych można obniżać, by ostatecznie przejść do rwania ciężarów z podłogi.

Maty do zrzucania obciążeń – profesjonalny sprzęt na Treningshowroom.com


Obok bloków rwaniowych, kolejnym przydatnym akcesorium, po które warto sięgnąć, kiedy trenujemy podnoszenie ciężarów, to maty do zrzucania obciążeń lub inaczej crash maty. To doskonały sprzęt do domowej oraz profesjonalnej siłowni. Dzięki niemu stworzymy bezpieczną przestrzeń do zrzutu ciężarów.
Maty do zrzucania obciążeń posiadają wiele zalet. Doskonale amortyzują zrzut, są antypoślizgowe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Można je stosować pojedynczo, a także ustawiać jedna na drugiej, by osiągnąć preferowaną wysokość.

Bloki rwaniowe i maty do zrzucania obciążeń


W Training Showroom oferujemy bloki rwaniowe i maty do zrzucania obciążeń wysokiej jakości. Dedykowane są zarówno profesjonalistom, jak i amatorom podnoszenia ciężarów. Sprawdzą się w Twojej domowej siłowni oraz w każdym szanującym się fitness klubie czy w szkole crossfitu.
Postaw na renomowane sprzęty do podnoszenia ciężarów, które zadbają o bezpieczeństwo i funkcjonalność Twojego treningu.


Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące oferowanych akcesoriów. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas to, czego potrzebujecie.

Kettle żeliwne już dostępne Sprawdź>>