Show filters
Filters
Cena
44 400
Producenci
Fizjoterapia
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Stabilizatory

(7 produktów)
  • Widok

Platformy stabilizacyjne – nowa jakość treningu

Aktywność fizyczna dla wielu osób stała się nieodłącznym elementem codzienności. To bardzo pozytywny trend, który korzystnie wpływa na poprawę zdrowia i samopoczucia całego społeczeństwa. Widać to w coraz większej ilości biegaczy i rowerzystów na ulicach, a także w rosnącej popularności siłowni i klubów fitness. Miejsca te prześcigają się również w coraz bogatszej ofercie zajęć sportowych oraz dostępu do coraz bardziej innowacyjnego sprzętu, który pozwala na bogate różnicowanie codziennego treningu.
Doskonałym przykładem najnowszych akcesoriów treningowych są platformy stabilizacyjne, równoważnie czy balance boardy. Pozwalają one na kompleksowy i urozmaicony trening całego ciała. Dzięki nim rzucicie wyzwanie swojej koordynacji ruchowej i poczuciu równowagi. Treningi z platformami stabilizacyjnymi umożliwiają pracę nad mięśniami głębokimi ciała, które odpowiadają za prawidłową postawę, siłę i wytrzymałość organizmu. Ponadto stabilizują również kręgosłup i stawy, utrzymując je w odpowiednim położeniu. Oznacza to, że trening z platformami równoważnymi może pomóc w niwelowaniu różnego rodzaju bólów.

Poduszki i berety stabilizacyjne – wsparcie w rehabilitacji

Ponadto ćwiczenia z poduszkami i beretami stabilizacyjnymi są często stosowane w rehabilitacji pourazowej. Pomagają przywrócić do prawidłowego funkcjonowania kończynę po złamaniu czy zwichnięciu, a także nadwyrężone stawy. Trening stabilizujący zapobiega również nawrotom kontuzji, może być również skuteczny u pacjentów z problemami neurologicznymi.

Poduszki stabilizacyjne – postaw na ofertę TrainingShowRoom

W TrainingShowRoom znajdziecie szeroki wybór platform stabilizacyjnych, poduszek i równoważni. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, znakomita wytrzymałość oraz trwałość. Użyte do ich stworzenia materiały przetrwają nawet najbardziej intensywny trening. Do tego gwarantują wysoki komfort ćwiczeń i wielofunkcyjność.
Platformy stabilizacyjne to sprzęt sportowy dla każdego. Z ćwiczeń na nich skorzystają zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z aktywnością fizyczną, jak i wyczynowi sportowcy. Na poduszkach czy beretach stabilizacyjnych mogą ćwiczyć zarówno osoby młode, jak i starsze, kobiety oraz mężczyźni. Dosłownie każdy skorzysta z tego rodzaju treningu. Posiada on bowiem wiele korzyści prozdrowotnych i znacznie przedłuża sprawność całego narządu ruchu.
Platformy równoważne to sprzęt sportowy, który znajdzie zastosowanie w wielu klubach fitness, siłowniach, a także w użytku domowym. To akcesoria, które nie zajmują wiele miejsca. Z powodzeniem więc możemy na nich przeprowadzić trening stabilizacyjny w zaciszu własnego domu. Ma to znaczenie szczególnie dla osób, które wykorzystują platformy stabilizacyjne w celach rehabilitacyjnych.
Platformy równoważne – kompleksowy trening stabilizacyjny od TrainingShowRoom
Wybierz już dziś idealną platformę, beret, czy poduszkę stabilizacyjną na miarę Twoich potrzeb. W TrainingShowRoom oferujemy sprzęt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>