Show filters
Filters
Cena
22 50
Producenci
Crossfit
Fizjoterapia
Strefa funkcjonalna
Studio
Sztuki walki
Close

Piłki szwajcarskie

(3 produktów)
  • Widok

Piłki rehabilitacyjne – znakomite urozmaicenie codziennego treningu

Aktywność fizyczna stała się codzienną normą dla wielu z nas. Jesteśmy coraz bardziej świadomi, że to jak traktujemy nasze ciało, przekłada się na poziom życiowej energii, dobre samopoczucie, a także atrakcyjny wygląd. A wszystko to zawdzięczamy regularnym treningom.
Bez względu na to, jaką aktywność fizyczną preferujesz, zawsze można ją jakoś urozmaicić. A jest to ważny aspekt, gdyż nie ma nic gorszego niż rutyna w ćwiczeniach. Potrafi ona zniechęcić nawet najbardziej wytrwałych, nie mówiąc już o tym, że z czasem, takie same treningi stają się coraz mniej efektywne. W TrainingShowRoom doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferować Wam innowacyjny sprzęt, który skutecznie przełamie montownię codziennych ćwiczeń.
Idealnym tego przykładem są piłki rehabilitacyjne. To wysokiej jakości sprzęt sportowy o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Z ich pomocą można wykonać kompleksowy trening całego ciała. Znakomicie wzmacniają zarówno górne, jak i dolne partie ciała, a także cały obszar brzucha i pleców. Ten naturalny gorset odpowiada za prawidłową postawę kręgosłupa, dlatego tak ważne jest, by ćwiczyć te partie mięśniowe, nawet jeśli nie jesteśmy wyczynowymi sportowcami. Pozwoli nam to zachować sprawność i dobre samopoczucie do późnej starości.
Piłki rehabilitacyjne dostępne na TrainingShowRoom dedykowane są każdemu. Sprawdzą się w treningu zarówno osób młodych, jak i starszych. Jak sama nazwa wskazuje używane są także w rehabilitacji różnorodnych schorzeń narządu ruchu czy problemów neurologicznych. Z ich pomocą rzucimy wyzwanie naszej koordynacji, równowadze, a także poruszymy mięśnie głębokie. Piłki szwajcarskie to również znakomity sprzęt do wykonywania ćwiczeń wzmacniających stawy, więzadła, a także rozluźniających i rozciągających.

Piłki szwajcarskie – do domu i na siłownię

Oferowane przez TrainingShowRoom piłki szwajcarskie to produkty wysokiej jakości. Posiadają system Anti-Burst, który gwarantuje 100% bezpieczeństwa na wypadek przebicia piłki. Zastosowanie trwałego tworzywa PVC gwarantuje wieloletnią żywotność produktu i odporność nawet podczas najintensywniejszych treningów.
Oferujemy piłki rehabilitacyjne w różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie idealną wersję na miarę swoich potrzeb. Nasze piłki szwajcarskie to produkty wielofunkcyjne. Można z nimi wykonać zarówno zróżnicowany trening cardio, jak i siłowy. Znakomicie sprawdzą się podczas rozgrzewki czy potreningowego rozciągania. Z ich zalet skorzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Piłki rehabilitacyjne to coraz częstszy asortyment wielu klubów fitness. Można na nich ćwiczyć w pojedynkę lub wziąć udział w specjalnych zajęciach. Piłka szwajcarska to również znakomite uzupełnienie wyposażenia domowej siłowni. Ćwiczyć na niej można nawet przed telewizorem, a już kilka ćwiczeń dziennie, skutecznie poprawi ogólną sprawność całego organizmu.
Urozmaić swój trening już dziś z piłkami rehabilitacyjnymi od TrainingShowRoom. Gwarantujemy, że aktywność fizyczna z ich wykorzystaniem przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>