Show filters
Filters
Cena
349 750
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Drabinki i pegboardy

(2 produktów)
  • Widok

Pegboardy i drabinki na ścianę – atrakcyjne urozmaicenie treningu

Większości z nas nie trzeba już przekonywać, że codzienna aktywność fizyczna stanowi obecnie podstawę dbania o siebie, swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Modę na regularne treningi można zauważyć wszędzie. Wystarczy wyjść na zewnątrz, by zobaczyć biegaczy, osoby jeżdżące na rowerze czy na łyżworolkach. Niesłabnącą popularnością cieszą się również fitness kluby i siłownie oferujące bogaty wybór zajęć sportowych i różnego rodzaju sprzętu. Obecnie panuje trend na poszukiwanie wciąż nowych form aktywności, a jednocześnie powracanie do tradycyjnych form sportowych.
W jeden i drugi trend znakomicie wpisuje się nasza oferta pegboardów oraz drabinek sportowych. Te pierwsze to innowacyjny sprzęt, po który coraz częściej sięgają siłownie, kluby sportowe, a także prywatni klienci, którzy pragną urozmaicić swoją domową siłownię.

Pegboardy – wyzwanie dla górnych partii ciała

Pegboardy to profesjonalne ścianki wspinaczkowe do przytwierdzenia na ścianie. Można je zamontować poziomo lub pionowo. Posiadają okrągłe otwory, w które mieszczą się drewniane kołki dołączone do zestawu. Dzięki nim możliwa jest wspinaczka. Trening na pegboardzie stanowi znakomite wyzwanie dla mięśni rąk, pleców i barków. Kompleksowo wzmacnia wszystkie górne partie ciała, a także mięśnie brzucha. Ćwiczenia z wykorzystaniem ścianki wspinaczkowej stanowią również znakomite wyzwanie dla mięśni głębokich, które odpowiadają za prawidłową postawę całego ciała i stabilizują kręgosłup. To one również zapewniają wysoki poziom naszej siły i wytrzymałości fizycznej.

Drabinki sportowe – wielofunkcyjne akcesorium treningowe

Dla tych, którzy z kolei pragną powrócić do treningowych korzeni, przygotowaliśmy drabinki sportowe. Któż ich nie pamięta z lekcji WF-u? To proste, a zarazem wielofunkcyjne akcesorium sportowe sprawdzi się doskonale podczas wykonywania różnorodnych ćwiczeń.
Drabinki na ścianę pozwalają na kompleksowy trening górnych partii mięśniowych, a także mięśni brzucha. Można się na nich wspinać, podciągać i wykonywać różne inne ćwiczenia. Ponadto drabinki sportowe są niezastąpione przy rozciąganiu nóg, wykonywaniu różnego rodzaju wymachów czy ćwiczeń na równowagę. Stanowią częste wyposażenie sal gimnastycznych czy baletowych. Ze względu na wielofunkcyjność drabinek na ścianę stanowią one również coraz częstszy widok na siłowniach i innych klubach fitness.

Pegboardy i drabinki sportowe – wysoka jakość od TrainingShowRoom

W ofercie TrainingShowRoom znajdziecie pegboardy i drabinki na ścianę wykonane z wytrzymałego i trwałego drewna, które zniesie nawet najintensywniejszy trening. Oferowane produkty są proste i szybkie w montażu. Idealnie sprawdzą się zarówno do użytku domowego, jak i na osiedlowych siłowniach i dużych klubach fitness.
Oferujemy Wam drabinki i pegboardy w różnych rozmiarach. Z powodzeniem zatem wybierzecie produkt idealnie pasujący na Waszą ścianę.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące sprzętu sportowego oferowanego w TrainingShowRoom, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy Wasze wszelkie wątpliwości i pomożemy wybrać produkt na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań.

Kettle żeliwne już dostępne Sprawdź>>