Filtruj produkty

Kategorie
Meble
Show filters
Filters
Cena
299 449
Producenci
Wyposażenie
Close

Meble

(2 produktów)
  • Widok

Meble na siłownię – zadbaj o odpowiednią aranżację z TrainingShowRoom!

Myśląc o wyposażeniu siłowni, pierwsze co przychodzi na myśl to maszyny treningowe, sprzęt sportowy oraz dodatkowe akcesoria. Jednak to nie wszystko. Wśród elementów wystroju wnętrz klubów fitness czy sal crossfit powinny znaleźć się również meble na siłownię, które pozwolą na chwile odpoczynku między jednym a drugim ćwiczeniem lub zrelaksowanie się po dobrze wykonanym treningu.
W TrainingShowRoom doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego klubu fitness, dlatego w naszej ofercie znajdziecie również nowoczesne i atrakcyjnie zaprojektowane meble na siłownię. Dysponujemy stylowymi krzesłami oraz taboretami, które znakomicie sprawdzą się w każdej przestrzeni sportowej.

Krzesło na siłownię – praktyczne i stylowe

Krzesło na siłownię powinno idealnie współgrać z wyposażeniem całego wnętrza. W TrainingShowRoom doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy Wam nowoczesne, minimalistyczne krzesła, które świetnie będą prezentować się w niejednym obiekcie sportowym.
Nasze produkty zostały wykonane z trwałej i wytrzymałej stali malowanej proszkowo. Surowy wygląd znakomicie pasuje do tak modnych ostatnio sal crossfit.
Krzesła na siłownię można postawić w dowolnym miejscu. Mogą posłużyć jako miejsce na odpoczynek pomiędzy kolejnymi sesjami. Sprawdzą się też do postawienia w części recepcyjnej i relaksacyjnej klubu fitness.
Nasze krzesła na siłownię stanowią uniwersalny element wyposażenia. Można je również wykorzystać podczas treningów dolnych partii ciała. Wchodzenie i schodzenie z nich znakomicie wzmocni uda oraz pośladki.

Taborety na siłownię – wygoda i funkcjonalność

W ofercie TrainingShowRoom znajdują się również stylowe taborety na siłownię. Posiadają one wygodne siedziska oraz oparcie na nogi. Wykonane są w całości ze stali. Znakomicie będą pasować do miejsc utrzymanych w surowym, minimalistycznym stylu, jak choćby tak popularne w ostatnim czasie sale crossfit.
Oferowane taborety na siłownię można ustawić przy barze czy w części recepcyjnej. Klienci mogą czekać na nich na trening, popijając białkową odżywkę czy wodę lub odpocząć na nich chwilę, zanim wrócą do swoich domów po wykonanych ćwiczeniach.
Meble na siłownię, które znajdziecie na TrainingShowRoom to wysokiej jakości produkty powstałe z wytrzymałego i trwałego tworzywa. Cechuje je wieloletnia żywotność. Do tego ich atrakcyjny, surowy design sprawia, że idealnie wkomponują się w każde minimalistyczne wnętrze.
Wybierzcie już dziś stylowe meble na siłownię od TrainingShowRoom i zadbajcie o najdrobniejszy szczegół wyposażenia Waszego sportowego lokalu. Pamiętajcie, że o powodzeniu danego obiektu nie decyduje jedynie dostępny sprzęt sportowy i maszyny, ale też odpowiednia aranżacja wnętrza będąca Waszą wizytówką. To na podstawie pierwszego wrażenia, jakie zrobi na użytkowniku część recepcyjna siłowni, podejmie on decyzję o tym, czy wykupić karnet i wejść dalej. Warto zatem zadbać również o atrakcyjną aranżację tej przestrzeni. Jesteśmy przekonani, że meble na siłownię od TrainingShowRoom idealnie podkreślą charakter Waszego miejsca.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>