Show filters
Filters
Cena
39 199
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Close

Akcesoria Na Gryf(5 produktów)

  • Widok

Szeroki wybór akcesoriów na gryf

Szukasz sposobu na urozmaicenie swoich ćwiczeń siłowych z wykorzystaniem gryfu i sztangi? Sprawdź nasze akcesoria na gryf i zobacz, co nowego możesz wprowadzić na swój trening!

Niezależnie od tego, czy trenujesz na siłowni, czy w domu, dobrze dobrane dodatki na gryf lub sztangę mogą zupełnie odmienić Twój trening i otworzyć przed Tobą nowe możliwości. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie od profesjonalnych producentów sprzętu sportowego, dzięki którym odkryjesz zupełnie nowy potencjał dotychczas znanych Ci ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarów. Nasze dodatki są wykonane z dbałością o najwyższą jakość i każdy szczegół, żeby przede wszystkim zapewnić Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas treningu.

Łańcuchy, ochraniacze, nakładki i wiele innych dodatków

Jednym z popularniejszych akcesoriów, który przyda się zarówno poczatkującym amatorom treningu siłowego, jak i tym bardziej profesjonalnym są nakładki i ochraniacze na gryf. Ochraniacze przydadzą się szczególnie podczas tych ćwiczeń, gdzie gryf opiera lub ociera się o Twoje ciało – czyli w wielu ćwiczeniach, chociażby na zajęciach crossfit. Pozwolą Ci również wygodniej ułożyć sztangę na barkach podczas ćwiczenia przysiadów. Ochraniacze na gryf wykonane są z miękkiej i grubej pianki, dzięki czemu łatwo jest je złapać i ręce tak szybko się nie męczą. Są też wodoodporne, co jest niezwykle ważne w przypadku pocenia się dłoni – zapobiega przypadkowemu przesunięciu się gryfu w dłoniach. Wykonane są w taki sposób, żeby szybko i bezpiecznie można je było założyć, a po skończeniu ćwiczeń zdjąć.

Nakładki z kolei można stosować nie tylko na gryf, ale także przy ćwiczeniach z hantlami, kettlebells, czy uchwytami do wyciągów. Nakładki produkowane są z twardej, ale elastycznej gumy i służą do zwiększenia średnicy chwytu na urządzeniu, dzięki czemu mięśnie przedramion pracują zdecydowanie intensywniej – jest to więc prosty sposób na zwiększenie efektywności danego ćwiczenia, czy po prostu na jego urozmaicenie.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również profesjonalne łańcuchy, które zawiesza się na sztandze w celu stopniowego zwiększania jej masy podczas ćwiczenia. To łatwy sposób na zwiększenie siły i pracy mięśni podczas wykonywania ruchu. Działanie takiego łańcucha na sztangę jest bardzo proste – wraz z podnoszeniem sztangi łańcuch stopniowo zwiększa jej ciężar, przez stopniowe odrywanie od podłoża kolejnych ogniw łańcucha. W najwyższym punkcie ruchu waga sztangi osiąga swój maksymalny ciężar. W drugą stronę, przy opuszczaniu sztangi działa to odwrotnie – wraz z jej opuszczaniem ciężar maleje. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz odkryć zupełnie nowy potencjał w znanych Ci już ćwiczeniach. Jest to bez wątpienia dobry sposób na urozmaicenie treningu oraz pobudzenie układu nerwowego.

Trenuj jak olimpijscy mistrzowie

Dzięki tym oraz wielu innym akcesoriom na gryf, które u nas znajdziesz możesz poprawić jakość i wydajność swoich ćwiczeń z obciążeniem w prosty sposób, bez dokupowania kolejnych sztang i hantli. Oferujemy Ci jedynie akcesoria najwyższej jakości od renomowanych i znanych marek – wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo podczas treningu. Znajdziesz u nas dodatki takich producentów jak PROUD, które wykorzystywane są w najlepszych siłowniach, klubach crossfit, a także w olimpijskich centrach sportowych. Na szczęście nie musisz być olimpijczykiem, żeby trenować jak oni – wystarczą Ci odpowiednie akcesoria, aby wznieść swój trening na wyższy poziom.