Filtruj produkty

Kategorie
Podłogi
Show filters
Filters
Cena
59 7999
Producenci
Crossfit
Strefa ciężary
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Podłogi

(11 produktów)
  • Widok

Podłogi do siłowni – bogaty wybór na TrainingShowRoom

Jednym z istotniejszych elementów wyposażenia każdej siłowni jest jej nawierzchnia. Powinna ona zapewniać prawidłową amortyzację, która zagwarantuje maksimum bezpieczeństwa podczas wykonywania najbardziej intensywnych treningów. Od rodzaju podłoża zależy bowiem skuteczna amortyzacja ciała podczas podskoków, podnoszenia ciężarów oraz innych ćwiczeń.
Podłoga stanowi również ważny element, każdego klubu sportowego. Warto zainwestować w sprawdzone modele, gdyż jej późniejsza wymiana jest dużo bardziej uciążliwa niż wymiana poszczególnych sprzętów.
W tej kategorii znajdziecie szeroki wybór podłóg do siłowni, klubów fitness, sal crossfit, a także do domowego użytku. Dysponujemy różnego rodzaju modelami produktów o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Gwarantujemy podłogi wysokiej jakości powstałe z trwałych, wytrzymałych i odpornych na zużycie materiałów. Dzięki nim będziecie mieć pewność, że gwarantujecie swoim klientom najwyższy komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z Waszej siłowni czy klubów fitness.

Maty do sportów walki – bezpieczeństwo i funkcjonalność

Jednym ze szczególnych rodzajów nawierzchni są profesjonalne maty do sportów walki, które gwarantują niezbędną podczas treningów amortyzację. Cechują się one wysoką wytrzymałością, dzięki wykonaniu z pianki EVA, która chroni użytkownika podczas różnego rodzaju upadków. Jej 4-centymetrowa grubość amortyzuje stawy i czyni codzienny trening bezpieczniejszym. Zaletą produktu jest także jego dwustronność. Do tego łatwo go utrzymać w czystości. Jest również prosty i szybki w montażu. Sprawdzi się w każdych warunkach.
Sztuczna trawa sportowa – postaw na najlepszą jakość!
W ofercie TrainingShowRoom znajduje się też sztuczna trawa sportowa dedykowana do uprawiania różnego rodzaju dyscyplin. To nawierzchnia cechująca się wysoką trwałością. Wykonanie z włókna polipropylenowego z domieszką poliuretanu czyni ją odporną nawet na bardzo intensywne użytkowanie. Sztuczna trawa sportowa posiada profesjonalne linie pomocnicze niezbędne np. podczas treningów opartych na biegu wahadłowym. Ponadto stanowi znakomite rozwiązanie do wnętrz, by móc wykonywać na nich ćwiczenia tradycyjnie wykonywane na zewnątrz. Pozwala to na uniezależnienie się od warunków pogodowych oraz od aktualnej pory roku.

Pomosty do podnoszenia ciężarów

Kolejnym przykładem specjalistycznej nawierzchni dostępnej w TrainingShowRoom są pomosty do podnoszenia ciężarów. Cechują się one znakomitą przyczepnością i gwarantują 100% bezpieczeństwa podczas treningów nawet z największym obciążeniem. Pomosty do podnoszenia ciężarów zostały tak zaprojekowane, by amortyzować nawet największy nacisk i gwarantować użytkownikowi maksimum komfortu.

Podłogi puzzle i podłogi gumowe

Dysponujemy również podłogami puzzle idealnymi pod różnorodne maszyny do treningu siłowego oraz urządzenia cardio. Zapewniają one wysoką stabilność. Są łatwe w montażu i wielofunkcyjne. Można je rozłożyć w każdym pomieszczeniu. Znakomicie sprawdzą się również do użytku domowego.
Wybierz już dziś idealną podłogę do siłowni od TrainingShowRoom i zapewnij najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkownikom Twojego klubu fitness. Zastosowanie profesjonalnych podłóg gumowych i innych nawierzchni stanowi również atrakcyjne rozwiązanie aranżacyjne, które nada wnętrzom sportowym profesjonalnego wyglądu. Wielofunkcyjne zastosowanie naszych mat sprawia, że sprawdzą się w każdych warunkach, gwarantując komfort podczas wykonywania wszelkiego rodzaju sportów.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>