Show filters
Filters
Cena
1075 16499
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cardio
Wyposażenie
Close

Maszyny treningowe

(15 produktów)
  • Widok

Maszyny treningowe – ergometry, bieżnie, rowery i inne

Pragnąc zadbać o swoją kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie, warto wprowadzić w życie regularną aktywność fizyczną. Jeśli nie wiesz, na jaką formę postawić, sprawdź naszą atrakcyjną ofertę maszyn treningowych. Znajdziesz u nas profesjonalne ergometry wioślarskie, bieżnie sportowe czy air runnery. Sprzęt ten jest obecnie niezwykle popularny zwłaszcza w treningu interwałowym zwanym również HIIT.
To nowoczesny i wysokiej klasy sprzęt, który pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu całego ciała. Dzięki regularnym treningom na maszynach poprawisz swoją kondycję, spalisz mnóstwo kalorii oraz zredukujesz nadmiar tkanki tłuszczowej.. Maszyny takie jak bieżnia air runner, ergometr wioślarski czy air bike angażują bardzo szeroki wachlarz mięśni.
Bez względu na to jednak, na którą maszynę się zdecydujecie, możecie mieć pewność, że wybierając ofertę TrainingShowRoom, stawiacie na urządzenia najwyższej klasy, które sprawdzą się zarówno w użytku domowym, jak i komercyjnym. Bazujemy głównie na rozwiązaniach marki PROUD, której linia maszyn air jest bardzo ceniona na rynku za obniżoną głośność, wysoką jakość produktu oraz dokładne spasowanie elementów konstrukcji.

Ergometry wioślarskie PROUD i concept 2 – skuteczny trening całego ciała

Ergometry wioślarskie PROUD i concept 2 należą do jednych z najpopularniejszych maszyn treningowych. Dzięki nim można kompleksowo zadbać o swoją kondycję, wytrzymałość, a także harmonijną rzeźbę. Trening na ergometrach znakomicie angażuje górne partie mięśniowe rąk, pleców, całą obręcz barkową, a także mięśnie brzucha. Ćwicząc na nich, stymulujemy również mięśnie głębokie. Ponadto ergometry to również bardzo skuteczne maszyny cardio pozwalające na zadbanie o układ krążenia i spalenie mnóstwa kalorii podczas jednej sesji.

Bieżnie sportowe – air runner

Z kolei tym, którzy upodobali sobie tradycyjne bieganie, polecamy nasze bieżnie sportowe. Te maszyny pozwolą Wam na wykonanie treningu biegowego o każdej porze roku niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych.
W ofercie TrainingShowRoom znajdziecie wysokiej jakości, innowacyjny sprzęt cechujący się znakomitą funkcjonalnością. Pozwala on na idealne dostosowanie treningu biegowego do swoich aktualnych możliwości fizycznych i zwiększania jego intensywności wraz ze wzrostem formy.

Rowery treningowe – bezpieczny trening dla każdego

Oferujemy również nowoczesne rowery treningowe, które sprawdzą się zarówno na siłowniach, w klubach fitness, jak i w użytku domowym. To urządzenia dla tych, którzy szukają sprzętu treningowego cardio pozwalającego na efektywny trening, który jednocześnie nie obciąży stawów. W takiej sytuacji sięgnięcie po rower treningowy będzie najlepszym wyborem.
Maszyny sportowe dostępne na TrainingShowRoom to sprzęt cechujący się wysoką jakością, znakomitym wykonaniem, trwałością i wieloletnią żywotnością. Można go stosować zarówno w domu, jak i w komercyjnych siłowniach. Cechuje go wysoka funkcjonalność, możliwość indywidualnego doboru intensywności treningu oraz łatwa i intuicyjna obsługa. Gwarantujemy, że z nimi Twoja codzienna aktywność fizyczna stanie się nie tylko efektywniejsza, ale przede wszystkim zdecydowanie bardziej komfortowa.

Black Friday -20% na kod "BF20" w koszyku! Zostało ...