Show filters
Filters
Cena
1249 1250
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Strefa funkcjonalna
Studio
Wyposażenie
Close

Zegary

(1 produkt)
  • Widok

Czas jest niezwykle istotnym aspektem procesu treningowego. Tworzymy plany treningowe na całe miesiące, w ich ramach określamy długość trwania pojedynczego treningu, a także czas, który przeznaczamy na kolejne części treningów, wraz z liczbą powtórzeń danego ćwiczenia. W każdej siłowni i sali do ćwiczeń znajdziemy więc zegary elektroniczne, niezbędne dla każdego, kto uprawia aktywność fizyczną. W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone zegary, które możesz umieścić w dowolnym pomieszczeniu klubu czy siłowni. Zapraszamy do korzystania z oferty.

Przenośne zegary treningowe – wybór zegarów TrainingShowRoom

W naszym asortymencie znajdziesz zegary treningowe od renomowanej marki PROUD. Doskonale sprawdzą się dla indywidualnych użytkowników i jednostkowych treningów. Dobre sprzęty tego rodzaju to przenośne zegary treningowe, które możemy wykorzystywać podczas sesji ćwiczeń w różnych miejscach i warunkach. Nie są zbyt ciężkie i mają kompaktowe wymiary, co sprawia, że możesz zabrać je ze sobą wszędzie bez obawy, że dodatkowy przedmiot w plecaku lub torbie nadmiernie obciąży Twój kręgosłup.

Dobre zegary treningowe powinny posiadać kilka niezbędnych funkcji:

Wybór opcji mierzenia czasu – czyli stoper, minutnik, zwykły zegar. Ta podstawowa funkcja pozwoli z łatwością zastosować dany sposób mierzenia czasu do Twojego indywidualnego treningu. Możesz z łatwością zmierzyć długość wykonywania danych ćwiczeń lub ustawić minutnik, aby dał Ci znać, kiedy czas zakończyć daną sekwencję.

Zaawansowane funkcje dla szczegółowych planów treningowych – przydatne zwłaszcza tym osobom, które lubią praktykować ćwiczenie różnych dziedzin sportu i mocno różnicować swój plan treningowy. W zegarze elektronicznym może na przykład znaleźć się funkcja programowania treningu interwałowego czy treningu tabaty. Z łatwością zaprogramujesz kolejne fazy każdej sesji treningowej i dopasujesz zegar dokładnie do swoich potrzeb.

Wytrzymała bateria i dobre zasilanie – jeżeli zegar będzie wyładowywał się bardzo szybko, jego wykorzystywanie nie będzie komfortowe i może sprawić więcej problemów, niż korzyści. Dobra bateria sprawi, że możesz skupić się na pomiarach i postępie w treningach, nie będziesz rozpraszać się usterkami sprzętu. Co więcej, zasilanie na baterię gwarantuje mobilność korzystania z zegara, warto także zwrócić uwagę na to, czy do zegara dołączono pilot, za pomocą którego możesz swobodnie sterować funkcjami zegara.

Zegary ze stoperem od renomowanych producentów

Jak dobrze korzystać z zegarów ze stoperem? Może to być doskonały sposób na realizowanie danego planu treningowego i śledzenie swoich postępów. Regularne monitorowanie czasu wykonywania ćwiczeń w każdym treningu pomoże dobrze zanalizować sytuację i zaplanować dalsze treningi. Być może do niektórych części treningu musisz przyłożyć się bardziej, lub dokładniej je zaplanować. Wybierz odpowiedni zegar do ćwiczeń i monitoruj swoje postępy! Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać odpowiedni zegar dla Ciebie.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>