Show filters
Filters
Cena
39 480
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Strefa funkcjonalna
Close

Drabinki i płotki

(8 produktów)
  • Widok

Drabinki koordynacyjne i płotki treningowe – atrakcyjne urozmaicenie każdego treningu


Codzienny trening to obowiązek i/lub przyjemność dla wielu z nas. Część z nas wykonuje go z rozsądku, wie bowiem, że regularna aktywność fizyczna korzystnie wpływa na cały organizm, inni natomiast bez ruchu nie wyobrażają sobie życia. Bez względu na to, do której grupy należysz, atrakcyjne akcesoria treningowe dostępne w Training Showroom z pewnością przypadną Ci do gustu.


Jako doświadczony, specjalistyczny sklep z wyposażeniem sportowym i treningowym oferujemy naszym klientom różnorodne wyposażenie, które pozwoli im urozmaicić swój codzienny trening lub kompleksowo wyposażyć klub fitness, crossfit czy siłownię. Nie ma bowiem nic gorszego niż rutyna w treningu. Powoduje nie tylko to, że ćwiczenia stają się mniej efektywne, a z czasem w ogóle przestajemy zauważać postęp, ale również skutecznie potrafi zniechęcić do regularności. Dlatego tak ważne jest, by sukcesywnie dostarczać sobie nowych wrażeń podczas ćwiczeń, zmieniać ich rodzaje, intensywność i użyty sprzęt. W tym ostatnim zdecydowanie Ci pomożemy.


W ofercie Training Showroom znajdziesz bogaty wybór drabinek koordynacyjnych, płotków treningowych, pachołków i znaczników. Dzięki nim wyniesiesz swoją codzienną aktywność fizyczną na zupełnie nowy poziom. Te atrakcyjne gadżety sportowe cechują się znakomitą funkcjonalnością. Sprawdzą się podczas treningów szybkościowych i zwinnościowych, kształtują koordynację ruchową oraz zwiększają panowanie nad ciałem. Użycie ich podczas codziennej aktywności wzbogaci Twój trening o nowe ruchy, co sprawi, że stanie się większym wyzwaniem dla mięśni.

Drabinki koordynacyjne – podkręć swoją zwinność


W ofercie Training Showroom znajdziesz drabinki koordynacyjne doskonałe do każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Dzięki nim usprawnisz swoją zwinność i koordynację ruchową. Pozwalają na wykonywanie zróżnicowanych ćwiczeń zarówno tych na górne, jak i dolne partie ciała.

Płotki treningowe – skacz po lepszą formę


Przeskoki to wyjątkowo skuteczna forma treningu. Rzeźbią uda oraz pośladki, a do tego zwiększają koordynację ruchową. Wykonywane odpowiednio szybko stanowią również doskonały trening cardio. W Training Showroom znajdziesz wytrzymałe i praktyczne płotki treningowe o regulowanej wysokości. Oferujemy płotki zarówno z PCV, jak i ze specjalistycznej pianki. Ta druga wersja skutecznie chroni osoby poczatkujące. Przypadkowe wskoczenie na płotek w takim przypadku będzie zupełnie bezbolesne.

Znaczniki i pachołki treningowe – do wielu rodzajów dyscyplin


Ostatnim produktem odstępnym w tej kategorii są pachołki i znaczniki treningowe. Można je wykorzystać zarówno w ćwiczeniach indywidualnych, jak i podczas zawodów drużynowych. Przy ich pomocy skutecznie oznaczysz dystans lub stworzysz tor przeszkód. To efektywne akcesoria sportowe o szerokim zastosowaniu. Nie powinno ich zabraknąć na żadnej siłowni ani w klubie crossfit.


Oferowane drabinki, płotki czy znaczniki treningowe to uniwersalne gadżety sportowe, które sprawdzą się podczas różnorodnych treningów. Sposób ich użycia ogranicza właściwie wyłącznie Wasza wyobraźnia. Wybierzcie teraz produkt, który najlepiej odpowiada Waszm potrzebom.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>