Show filters
Filters
Cena
649 650
Producenci
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Close

Systemy podwieszane

(1 produkt)
  • Widok

Uprzęże treningowe – nowa jakość treningu z TrainingShowRoom

Uprzęże treningowe to wielofunkcyjne akcesoria sportowe, które znajdziemy obecnie w wielu siłowniach i klubach fitness. Stanowią bardzo atrakcyjne urozmaicenie codziennej aktywności fizycznej. Pozwalają na wykonanie kompleksowego treningu całego ciała z wykorzystaniem własnego ciężaru. Dzięki zaangażowaniu wielu grup mięśniowych znacznie podnoszą efektywność codziennych ćwiczeń.
Trening z uprzężami treningowymi zwiększa wytrzymałość i siłę całego ciała. Do tego pozwala spalić mnóstwo kalorii oraz stanowi wyzwanie dla naszego serca. Jest więc idealnym połączeniem wszystkiego, czego można oczekiwać od codziennych ćwiczeń. Systemy podwieszane do treningów umożliwiają szybkie spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej oraz zapewnią proporcjonalne i harmonijne wyglądające ciało.

Systemy podwieszane do treningów – skuteczny trening całego ciała

Dodatkową zaletą treningu z uprzężami treningowymi jest fakt, że nie obciążają one stawów i kręgosłupa. Ćwiczenia z nimi mogą więc być pomocne w rehabilitacji. Systemy podwieszane do treningów stanowią również świetny wybór dla osób, które pragną wzmocnić mięśnie głębokie. Podczas wielu aktywności fizycznych są one zaniedbywane, a to od nich właśnie zależy cała nasza siła, wytrzymałość oraz sprawność organizmu. Mocne mięśnie głębokie stabilizują również kręgosłup i stawy, zapobiegając dolegliwościom bólowym z ich strony.

Uprzęże treningowe – atrakcyjna oferta TrainingShowRoom

Uprzęże treningowe, które znajdziecie na TrainingShowRoom to doskonałej jakości sprzęt sportowy, dzięki któremu Wasz trening stanie się jeszcze bardziej efektywny. Cechuje je znakomite wykonanie, wysoka wytrzymałość i trwałość. Nasze systemy podwieszane do treningów posłużą Wam na lata.
Polecamy je zarówno siłowniom, klubom fitness, jak i salom crossfit. Jeśli pragniesz stworzyć swoją własną domową siłownię, również warto sięgnąć po uprzęże treningowe. Wymagają one jedynie odpowiedniego elementu do zaczepienia przy suficie. Ich montaż jest szybki i prosty. Całość można dowolnie regulować, każdy zatem dostosuje długość uprzęży do swoich potrzeb. Sprzęt posiada także możliwość maksymalnego obciążenia do 300 kg.

Systemy podwieszane do treningów – sprawdź zalety!

Postaw już dziś na innowacyjny trening z systemami podwieszanymi do treningów od TrainingShowRoom. Nasze uprzęże to doskonałe urozmaicenie codziennej aktywności fizycznej. Dzięki nim nie tylko schudniesz, ale też wyrzeźbisz harmonijną, zdrowo wyglądającą sylwetkę oraz zwiększysz swoją wytrzymałość i kondycję, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Mało który sprzęt sportowy posiada aż tak wiele zastosowań, pozwalając na kompleksowy, a zarazem różnorodny trening całego ciała.
Jeśli zatem szukasz akcesorium, które spełni wszystkie wyżej wymienione warunki, to uprzęż treningowa od TrainingShowRoom z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>