Show filters
Filters
Cena
499 1200
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Strefa funkcjonalna
Sztuki walki
Close

Sanki i prowlery

(4 produktów)
  • Widok

Trening siłowy to znakomita forma wzmacniania mięśni, zwiększania ich siły i wytrzymałości. Jeszcze do niedawna jego najpopularniejszą formą było klasyczne podnoszenie ciężarów lub ćwiczenie na specjalistycznych maszynach na siłowni. Obecnie form treningu siłowego i wytrzymałościowego mamy coraz więcej. Często opierają się one również na wykorzystaniu ruchów, których używamy w życiu codziennym. Dzięki temu muskulatura ciała rozwija się równomiernie i harmonijnie. Ponadto w tego rodzaju ćwiczenia zaangażowane są duże partie mięśniowe oraz sąsiadujące z nimi stawy, więzadła i ścięgna, co kompleksowo wzmacnia cały układ ruchu.


Jednym z rodzajów treningów, który wykorzystuje tego typu podejście są ćwiczenia z sankami treningowymi. Stanowią one znakomite połączenie treningu siłowego i wytrzymałościowego. W Training Showroom oferujemy sanki do treningu siłowego renomowanych marek, które gwarantują 100% bezpieczeństwa i najwyższy komfort ćwiczeń. Poznajcie ich atuty teraz.

Sanki treningowe – daj z siebie wszystko


Sanki treningowe to akcesorium sportowe dedykowane osobom, które chcą dać z siebie maksimum podczas każdego treningu. Ich prosta, ale przemyślana konstrukcja pozwala na efektywny trening całego ciała, pracę nad kondycją, wytrzymałością i wydolnością jednocześnie. Ćwiczenia z sankami treningowymi polegają na ich pchaniu lub ciągnięciu. To proste ruchy, ale angażujące szereg partii mięśniowych, często nieużywanych podczas tradycyjnych ćwiczeń.

Dzięki temu ćwiczenia z sankami do treningu siłowego są tak skuteczne, a ich popularność wzrasta. To coraz częstsze wyposażenie różnorodnych siłowni, a przede wszystkim klubów crossfit.

Sanki do treningu siłowego – wysoka jakość


Sanki treningowe oferowane w Training Showroom to wysokiej jakości produkty, powstałe z trwałej i wytrzymałej stali. Zostały ergonomicznie zaprojektowane tak, by ich przesuwanie lub ciągnięcie było wygodne dla użytkownika. Sanki do treningu siłowego można dowolnie obciążyć. Wiadomo, że im większy ciężar, tym bardziej intensywny trening, jeśli jednak dopiero rozpoczynacie przygodę z sankami, radzimy sukcesywnie zwiększać obciążenie.

Sanki crossfit – postaw na wielofunkcyjny trening


Sanki treningowe cieszą się rosnącą popularnością, a to dlatego, że ćwiczenia z nimi są kompleksowe. Nie tylko znakomicie rzeźbią ciało, ale poprawiają też kondycję, wytrzymałość i budują siłę. Stanowią uniwersalny sprzęt sportowy, który w szybkim tempie przyniesie zauważalne efekty.


Wzbogać już dziś swoją siłownię lub klub crossfit w sanki do treningu siłowego. Jesteśmy przekonani, że Twoi klienci będą z nich chętnie korzystać i szybko zauważą efekty w poprawie formy.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sanek do treningu siłowego lub innego asortymentu naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości. Polecamy również zapoznać się z innymi produktami od Training Showroom.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>