Filtruj produkty

Kategorie
Stojaki na ciężary
Show filters
Filters
Cena
179 1999
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Stojaki na ciężary

(33 produktów)
  • Widok

Stojaki na ciężary

W żadnej siłowni nie może zabraknąć tak kluczowych elementów wyposażenia jak stojaki. To one pozwalają wykonywać znaczną część ćwiczeń wytrzymałościowych, treningów funkcjonalnych, z ciężarami i wielu innych. Dzieje się tak dzięki temu, że tak podstawowe wyposażenie jak stojaki na siłownię są dostępne w wielu różnych rozmiarach i wersjach, można więc wykorzystać je do różnych rodzajów ćwiczeń. W naszym asortymencie znajdziesz wybór stojaków na siłownię.

Stojaki na obciążenie, ciężary i nie tylko – kompleksowe wyposażenie siłowni

Stojaki na siłowni pozwalają na wykonywanie standardowych ćwiczeń w nowy sposób, stawiać sobie kolejne treningowe wyzwania i zwiększać swoje możliwości. Jakie rodzaje stojaków możemy wykorzystać na siłowni?

Stojaki do hantli – stworzone do zawieszania różnej liczby hantli. Im większa siłownia, tym wyższy stojak; to pozwala osobom ćwiczącym swobodnie wykonywać swoje ćwiczenia bez wyczekiwania, aż zwolni się dane akcesorium. Stojak pozwala przechowywać hantle w sposób uporządkowany i higieniczny, dzięki czemu będą lepiej zachowane i posłużą przez długi czas. Sprawdzą się zarówno w profesjonalnej siłowni, jak i klubie ćwiczeń. Stojak do hantli to również bezpieczeństwo klientów, hantle są bowiem odpowiednio asekurowane.

Stojaki na piłki – wyróżniamy wiele odmian stojaków na piłki. Może to być przykładowo stojak na piłki fitness, które są duże, lekkie i powinny być odpowiednio zabezpieczone aby nie powodowały bałaganu w miejscu ćwiczeń, wtedy również nie ryzykujemy ich nagłego uszkodzenia. Dobrze przechowywane akcesoria i elementy wyposażenia służą przez dłuższy czas. Dostępne są także stojaki na piłki lekarskie, które powinny być nieco mniejsze. Muszą też same być cięższe, dzięki temu utrzymają bez problemu ciężar piłek lekarskich. Takie stojaki najczęściej są wysokie i wąskie, możemy dobrać je dla konkretnej szerokości i wielkości piłek.

Stojaki na sztangi – każde ciężary powinny być w odpowiedni sposób uporządkowane i zabezpieczone. Stojaki na sztangi są wytrzymałe, ciężkie i stabilne, tak, aby osoby ćwiczące nie ryzykowały kontuzji podczas zdejmowania czy odkładania sztang. Warto wybrać stojaki, których uchwyty są wykonane z tworzywa sztucznego, wtedy możemy mieć pewność, że nie uszkodzą one sztang. Stojaki na ciężary powinny znaleźć się w każdej siłowni.

Stojaki, klatki i inne elementy wyposażenia siłowni w TrainingShowRoom

Oprócz stojaków możemy także postawić na specjalne klatki czy stojaki na zestawy. Takie stojaki podtrzymają nawet bardzo duże elementy wyposażenia. Stojak do zestawów Body Pump sprawdzi się doskonale. W każdej siłowni znajdziemy także stojaki-bramy do ćwiczeń z podnoszeniem ciężarów, czy stojaki typu stacja treningowa z matą, również przeznaczone głównie do podnoszenia ciężarów.

Jeżeli chcesz kompleksowo wyposażyć siłownię, musisz także wybrać stojaki na maty i stojaki na worki treningowe. Wszystko to pozwoli zachować porządek w miejscu wykonywania ćwiczeń i ułatwi aktywność fizyczną wszystkim Twoim klientom. Jest to również niezbędne przy sortowaniu akcesoriów i elementów wyposażenia na różne rodzaje zajęć grupowych, a im większa siłownia, tym więcej stojaków powinno się w niej znaleźć. Wybierz stojaki z naszej oferty.

Black Friday -20% na kod "BF20" w koszyku! Zostało ...