Filtruj produkty

Kategorie
Drabinki
Show filters
Filters
Cena
749 750
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Drabinki

(1 produkt)
  • Widok

Wszyscy pamiętamy je z zajęć wychowania fizycznego w szkole. Przez to zdarza się, że traktujemy je pobłażliwie i nie myślimy o nich w kontekście profesjonalnego treningu, a jednak warto zwracać uwagę na ćwiczenia przy drabinkach. Drabinka do ćwiczeń może odmienić Twój trening i pomoże wprowadzić do niego ćwiczenia, które wzmocnią organizm i wspomogą zwiększanie elastyczności ciała. Drabinek do ćwiczeń gimnastycznych nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie.

Drabinka do ćwiczeń w TrainingShowRoom – dla małych i dużych

Dzięki naszej ofercie możesz wyposażyć zarówno siłownię czy klub, jak i salę gimnastyczną szkoły lub hali sportowej. Proponujemy elementy wyposażenia w korzystnych cenach, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, są one także wytrzymałe i odporne na szybkie zużycie. Dbamy o to, by oferowane artykuły pochodziły od zaufanych producentów – wtedy możemy zagwarantować, że zaopatrzysz się w to, co najlepsze. Dlatego w naszym asortymencie znajdują się liczne elementy wyposażenia i akcesoria od znanej i renomowanej marki PROUD, która oferuje tak zwane szwedzkie drabinki do gimnastyki.

Drabinki gimnastyczne do domu, siłowni, hali

Takie wyposażenie doskonale sprawdzi się jako drabinka gimnastyczna dla dzieci. Wystarczy zamontować ją na wolnym fragmencie ściany pokoju dziecięcego czy innego pomieszczenia. To prosty sposób na to, aby zapewnić dzieciom możliwość zróżnicowanej aktywności fizycznej i wzmacniania organizmu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dziecko zyska niezbędną dawkę energii i będzie rozwijać się prawidłowo. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby z drabinki w domu korzystały zarówno dzieci, jak i rodzice. Z tego samego powodu drabinka jest niezbędnym elementem wyposażenia do prawidłowej rehabilitacji: używana rozsądnie daje możliwość bezpiecznego wykonywania ćwiczeń, pozwala zróżnicować podejście do procesu leczenia kontuzji poprzez tworzenie różnorodnych ćwiczeń. Spotkamy je we właściwie każdej sali rehabilitacji fizjoterapeutycznej.

Drabinka gimnastyczna do pokoju i nie tylko – oferta TrainingShowRoom

Jak korzystać z drabinki do ćwiczeń? Drabinka doskonale sprawdza się do ćwiczeń wzmacniających brzuch, kręgosłup i inne części ciała. Warto wykonywać sekwencje, które holistycznie działają na wzmocnienie całego ciała. Trening z drabinką będzie odpowiedni również dla osób, które chcą wzbogacić program podnoszenia ciężarów o ćwiczenia wysiłkowe, podnoszenie na drabince jest niezwykle efektywne we wzmacnianiu ramion. Dzięki drabince poprawisz swoją wytrzymałość. Tak jak w przypadku wszystkich innych rodzajów ćwiczeń, najistotniejsza jest regularność i stawianie sobie nowych wyzwań po opanowaniu danego poziomu wykonywania ćwiczeń.

Montaż drabinki nie jest skomplikowany, a te z naszego asortymentu są stabilne i wytrzymałe. Drabinki można montować właściwie w każdym pomieszczeniu, są doskonałym rozwiązaniem także dla niewielkich klubów aktywności fizycznej i siłowni, w których chcemy jednocześnie zaoszczędzić przestrzeń i zaoferować klientom jak najwięcej możliwości wykonywania różnorodnych ćwiczeń. Wybierz drabinkę z naszej oferty!

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>