Show filters
Filters
Cena
29 449
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Strefa ciężary
Wyposażenie
Close

Akcesoria na gryf

(9 produktów)
  • Widok

Akcesoria do gryfów – bogaty wybór w Training Showroom


Regularna aktywność fizyczna stała się codziennością wielu z nas. Jedni wybierają sporty cardio, inni preferują wysiłek siłowy. Jeszcze inni przeplatają jeden i drugi rodzaj aktywności fizycznej, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.


Jeśli należysz do grupy, która wyznaje wyższość treningu siłowego nad cardio, to oferta tej kategorii z pewnością Cię zainteresuje. Rzeźbienie silnych i imponująco wyglądających mięśni to bowiem ciężka praca wymagająca użycia specjalistycznych akcesoriów, które znajdziesz w Training Showroom.
Jedną ze skuteczniejszych wersji treningu siłowego jest oczywiście nieśmiertelne podnoszenie ciężarów. By móc je wykonywać, zazwyczaj niezbędny jest gryf, na którym zawiesimy obciążenia. Skoro o nim mowa z pewnością warto także wspomnieć o akcesoriach do gryfów, które uczynią Wasz trening bezpieczniejszym, bardziej komfortowym, a także atrakcyjniejszym.


W ofercie Training Showroom znajdziecie szeroki wachlarz akcesoriów do gryfów takich jak ochraniacze na gryf, łańcuchy treningowe, zaciski na sztangę i wiele innych. Poznajcie teraz ich najważniejsze zalety.

Ochraniacze na gryf – wybierz teraz!


Ochraniacze na gryf to bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy parają się podnoszeniem ciężarów. Bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz przygodę z tym sportem, czy jesteś profesjonalistą, warto po nie sięgnąć, gdyż doskonale zwiększają komfort treningów. Kiedy bowiem podnosimy duże obciążenia kontakt ciała z gryfem, może być nieprzyjemny, a nawet powodować bolesne otarcia. Warto się przed tym zabezpieczyć, co uzyskasz dzięki ochraniaczom na gryf.

Łańcuchy treningowe – nowy rodzaj obciążenia


W ofercie Training Showroom znajdują się także łańcuchy do gryfu. Stanowią innowacyjną formę obciążenia uruchamiającą nieużywane do tej pory partie mięśni, które są mniej eksploatowane podczas podnoszenia tradycyjnych ciężarów. Obciążenie gryfu łańcuchami treningowymi zwiększa intensywność ćwiczeń i uruchamia pracę mięśni głębokich, co świetnie wpływa na stabilizację całego ciała.


W ofercie sklepu znajdują się łańcuchy na gryf o zróżnicowanym ciężarze, dzięki czemu z powodzeniem dostosujesz obciążenie do swoich aktualnych możliwości treningowych.

Zaciski na gryf – praktyczne i bezpieczne


By zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa podczas podnoszenia ciężarów, warto wybrać sprawdzone, wytrzymałe i funkcjonalne zaciski na gryf, które utrzymają obciążenie na swoim miejscu. Oferujemy szeroką gamę różnorodnych zacisków na sztagę powstałych z solidnych i wytrzymałych materiałów. Dzięki wysokiej precyzji wykonania gwarantują 100% bezpieczeństwa podczas treningów.


Sprawdź teraz naszą bogatą kategorię akcesoriów na gryf i wynieś swój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki nam podnoszenie ciężarów stanie się efektywniejsze, przyjemniejsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze.

Nowa Seria Proud Champion  Sprawdź>>