Show filters
Filters
Cena
8 64
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Close

Gumy do ćwiczeń Power Band

(14 produktów)
  • Widok

Gumy do ćwiczeń Power Band

Gumy do ćwiczeń takie jak mini band oraz power band mają bardzo szerokie zastosowanie w treningu zarówno fitness jak i funkcjonalnym. Gumy takie są bardzo często z powodzeniem wykorzystywane podczas rozgrzewki w celu aktywacji mięśni jak i w głównej części treningu.

Gumy oporowe – uniwersalne akcesoria treningowe

Gumy oporowe do ćwiczeń to akcesoria doskonałe do treningu siłowego oraz do rehabilitacji. Różne poziomy oporu imitują tradycyjne obciążenia, pozwalając na wykonywanie ćwiczeń wymagających stabilizacji ciała, na przykład jednostronnych ćwiczeń korekcyjnych. Wykonane z wytrzymałych materiałów i bardzo elastyczne, wiążą się z małym ryzykiem kontuzji i odpowiadają różnym rozmiarom i masom ciała. Gumy treningowe są wystarczająco długie, by przytwierdzić je do drabinki lub wysoko umocowanego drążka. Przewagę nad ciężarkami daje im lekkość i łatwość transportowania, dzięki czemu ćwiczenia można wykonywać wszędzie, gdzie tylko znajdziesz na to czas. Gumy oporowe szczególnie dobrze nadają się do wzmacniania mięśni ramion, barków i pleców, lecz znajdą zastosowanie także przy innych grupach mięśni oraz w ćwiczeniach rozciągających na koniec treningu.

Nasze gumy treningowe

W naszej ofercie znajdziesz gumy do ćwiczeń w postaci szerokich taśm, polecane przy rehabilitacji, a także wąskie gumy typu Power Band, które zastąpią nawet obciążenie kilkudziesięciu kilogramów. Posiadamy produkty dla początkujących o niższym oporze, przydatne w codziennych treningach fitness oraz takie, z których zadowoleni będą zawodowcy – przeznaczone do intensywnego wysiłku na siłowni i bardzo odporne na zużywanie. Niektóre produkty oferujemy w zestawach kilku gum o różnej rozciągliwości, co pozwala na stopniowe wprowadzanie większego oporu. Dostępne są taśmy treningowe wykonane z lateksu lub takie, które go nie zawierają, odpowiednie dla alergików.