Show filters
Filters
Cena
9 90
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Fizjoterapia
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Gumy do ćwiczeń Power Band

(15 produktów)
  • Widok

Gumy do ćwiczeń Power Band

Gumy do ćwiczeń takie jak mini band oraz power band mają bardzo szerokie zastosowanie w treningu zarówno fitness jak i funkcjonalnym. Gumy takie są bardzo często z powodzeniem wykorzystywane podczas rozgrzewki w celu aktywacji mięśni jak i w głównej części treningu.

Gumy oporowe – uniwersalne akcesoria treningowe

Gumy oporowe do ćwiczeń to akcesoria doskonałe do treningu siłowego oraz do rehabilitacji. Różne poziomy oporu imitują tradycyjne obciążenia, pozwalając na wykonywanie ćwiczeń wymagających stabilizacji ciała, na przykład jednostronnych ćwiczeń korekcyjnych. Wykonane z wytrzymałych materiałów i bardzo elastyczne, wiążą się z małym ryzykiem kontuzji i odpowiadają różnym rozmiarom i masom ciała. Gumy treningowe są wystarczająco długie, by przytwierdzić je do drabinki lub wysoko umocowanego drążka. Przewagę nad ciężarkami daje im lekkość i łatwość transportowania, dzięki czemu ćwiczenia można wykonywać wszędzie, gdzie tylko znajdziesz na to czas. Gumy oporowe szczególnie dobrze nadają się do wzmacniania mięśni ramion, barków i pleców, lecz znajdą zastosowanie także przy innych grupach mięśni oraz w ćwiczeniach rozciągających na koniec treningu.

Nasze gumy treningowe

W naszej ofercie znajdziesz gumy do ćwiczeń w postaci szerokich taśm, polecane przy rehabilitacji, a także wąskie gumy typu Power Band, które zastąpią nawet obciążenie kilkudziesięciu kilogramów. Posiadamy produkty dla początkujących o niższym oporze, przydatne w codziennych treningach fitness oraz takie, z których zadowoleni będą zawodowcy – przeznaczone do intensywnego wysiłku na siłowni i bardzo odporne na zużywanie. Niektóre produkty oferujemy w zestawach kilku gum o różnej rozciągliwości, co pozwala na stopniowe wprowadzanie większego oporu. Dostępne są taśmy treningowe wykonane z lateksu lub takie, które go nie zawierają, odpowiednie dla alergików.

Taśmy oporowe do ćwiczeń – wybierz naTrainingshowroom.com

Oferta taśm oporowych do ćwiczeń dostępna na TrainingShowRoom obejmuje profesjonalny sprzęt sportowy cechujący się wysoką jakością wykonania, znakomitą wytrzymałością oraz długoletnią żywotnością. Nasze gumy do treningu powstały z trwałych tworzyw, które pozwalają na wykonanie nawet najbardziej intensywnych treningów lub ćwiczeń rehabilitacyjnych.
Z gumami power band czy ekspanderami od TrainingShowRoom wyniesiesz swoje codzienne ćwiczenia na zupełnie nowy poziom. Dzięki nim nie tylko zerwiesz z rutyną treningową, ale przede wszystkim zwiększysz efektowność codziennej aktywności fizycznej. Atutem taśm oporowych do ćwiczeń jest bardzo szerokie zastosowanie pozwalające na wykonanie treningu całego ciała, wzmocnienie nie tylko mięśni, ale też stawów, więzadeł i ścięgien. Ćwiczenia z gumami oporowymi pozwalają również na zaangażowanie mięśni głębokich odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała i stabilizację kręgosłupa. Mocne mięśnie głębokie gwarantują sprawne codzienne funkcjonowanie oraz niwelują różnorodne dolegliwości bólowe.

Gumy rehabilitacyjne – efektywny trening dla każdego

Gumy rehabilitacyjne należą do uniwersalnych akcesoriów sportowych dedykowanych osobom w każdym wieku i każdej płci. Dzięki temu, że są lekkie i nie zajmują wiele miejsca, warto wyposażyć w nie naszą domową siłownię.
Jeśli zatem szukasz łatwego, a zarazem efektywnego urozmaicenia swojej codziennej aktywności fizycznej, postaw na gumy do treningu od TrainingShowRoom. Różnorodność oferowanych modeli oraz zróżnicowane obciążenia sprawią, że wśród naszej oferty coś dla siebie znajdą zarówno osoby poczatkujące, jak i zaawansowane. Do tego zestawy taśm oporowych do ćwiczeń o zróżnicowanej grubości pozwolą sukcesywnie zwiększać intensywność codziennego treningu, co gwarantuje jego nieustanną efektywność.
Wybierz już dziś najlepsze gumy do rehabilitacji i ćwiczeń już dziś. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z ekspertami TrainingShowRoom. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszy sprzęt sportowy dostosowany do Twoich indywidualnych możliwości i oczekiwań.

Kettle żeliwne już dostępne Sprawdź>>