Show filters
Filters
Cena
34 400
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Strefa funkcjonalna
Sztuki walki
Close

Uchwyty

(13 produktów)
  • Widok

Uchwyty do wyciągu, atlasu, na worek i do pompek

Jeżeli podczas treningu korzystasz z wyciągu do ćwiczeń, potrzebne Ci będą specjalne uchwyty, dzięki którym będziesz mógł w pełni korzystać z możliwości tego sprzętu.

Ćwiczenia z wyciągiem lub atlasem mają wiele plusów i zdecydowanie warto korzystać z tych urządzeń podczas treningu na siłowni lub w domu. Taki trening pozwoli Ci trenować praktycznie wszystkie mięśnie, a efekty takich ćwiczeń na pewno Cię zaskoczą. Te wielofunkcyjne urządzenia znajdziesz pewnie w większości profesjonalnych siłowni. Jeżeli jednak wolisz trenować w domowym zaciszu, możesz zakupić taki sprzęt do swojego mieszkania. Tym samym kupując jedno urządzenie masz możliwość przeprowadzenia na nim treningu całego ciała.

Do czego potrzebne są uchwyty?

Niezbędne do takiego wyciągu są odpowiednio dobrane uchwyty, które znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki nim możesz za każdym razem dopasowywać i modyfikować ćwiczenie pod siebie, zmieniając jedynie uchwyty. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ posiadając już bramę do ćwiczeń operujesz jedynie dodatkami i masz zupełnie nowe ćwiczenia do dyspozycji.

Przy pomocy różnego rodzaju uchwytów, drążków i gryfów o rozmaitych kształtach, możesz tak dopasować ćwiczenie, żeby za każdym razem trenować nieco inne partie mięśniowe. Poszczególne uchwyty będą Ci służyć do treningu barków, klatki piersiowej, bicepsów czy tricepsów. Konkretny uchwyt wymusza inne ułożenie ramion w trakcie ćwiczenia, dzięki czemu angażujesz mięśnie w inny sposób.

Jak wybrać uchwyt dla siebie?

Zastanów się, na treningu jakiej części ciała zależy Ci najbardziej. Inny uchwyt wybierz, jeżeli zależy Ci głównie na wzmocnieniu klatki piersiowej, a inny, jeżeli chcesz mocniej trenować barki. W naszym sklepie znajdziesz jedynie uchwyty najwyższej jakości od najlepszych producentów z branży akcesoriów sportowych. Wszystkie uchwyty i drążki, jakie u nas dostaniesz posiadają ergonomiczny kształt i przeważnie chropowatą powierzchnię, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni i pewnie się je trzyma. Dzięki tym profesjonalnym dodatkom zupełnie odmienisz swoje ćwiczenia na wyciągu i znajdziesz nowe możliwości.

Dodatki do pompek

Nie masz na siłowni lub w domu atlasu? Wypróbuj więc specjalne uchwyty do pompek, dzięki którym zupełnie odmienisz to klasyczne ćwiczenie. W naszej ofercie znajdziesz między innymi uchwyty obrotowe, które podczas ćwiczeń swobodnie się obracają. Dzięki temu zwiększysz intensywność treningu i zaangażujesz więcej mięśni w ciele, a przy tym poprawisz technikę ruchu. Możesz też wybrać nieco mniej skomplikowane poręcze do pompek, które się nie obracają. Taki dodatek stanowi silne podparcie dla ramion, dzięki czemu ćwicząc pompki możesz równo rozprowadzić ciężar ciała podczas ruchu. Dzięki tym niewielkim akcesoriom możesz w tani i prosty sposób kompletnie odmienić swój domowy trening, bez konieczności kupowania drogiego sprzętu, który zajmuje wiele miejsca.

Akcesoria do worków treningowych

Jeżeli lubisz ćwiczyć z wykorzystaniem worków treningowych, to z pewnością przyda Ci się specjalny uchwyt na worek. Dzięki niemu wygodnie zawiesisz worek i nie musisz się obawiać, że w trakcie treningu spadnie Ci on na nogi. Taki uchwyt stabilnie przytrzyma worek bokserski nawet podczas najmocniejszych uderzeń i możesz mieć pewność, że nie odpadnie od ściany. W ten sposób możesz wygodnie trenować we własnym domu.

Wybierz dodatki dla siebie

Jak widzisz, w zależności od tego, jakie akcesoria wybierzesz, możesz bardziej skupić swój trening na wybranej części ciała i nie potrzebujesz do tego ogromnej ilości sprzętu. Wystarczą te niewielkie dodatki, które kompletnie odmienią Twój trening, a Ty z pewnością odkryjesz zupełnie nowe ćwiczenia i wyciśniesz ze swojego treningu jeszcze więcej.Black Friday -20% na kod "BF20" w koszyku! Zostało ...