Filtruj produkty

Kategorie
Cardiomasakra z Dagą
Show filters
Filters
Cena
9 470
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Fizjoterapia
Gimnastyka
Joga i Pilates
Strefa ciężary
Strefa funkcjonalna
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Studio
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Cardiomasakra z Dagą

(28 produktów)
  • Widok

Powyższe produkty są produktami rekomendowanymi do treningów #cardiomasakra, które znajdziecie w Ebookach Dagmary Wawrzyniak.

 

Dagmara stworzyła swój autorski program treningowy podzielony na treningi do wykonania w domu oraz na siłowni. Każdy z Ebooków zawiera filmy instruktażowe, wskazówki dotyczące treningów i ćwiczeń a także wiedzę z zakresu odżywiania. Dzięki Ebookom dowiecie się jak wypracować piękną, smukłą, modelingową sylwetkę i zyskać sprawność fizyczną, która przełoży się pozytywnie na funkcjonowanie w życiu codziennym.

 

Na czym polega # CARDIOMASAKRA? To jedyny w swoim rodzaju plan treningowy, w którym żadna sesja treningowa nie jest taka sama. Dzięki takiej formule jesteście w stanie za każdym razem dawać Waszemu ciału inny bodziec do pracy. Przez to unikniecie tzw. stagnacji (czyli braku efektów i zastoju treningowego) i nie popadniecie w monotonię treningową. #CARDIOMASAKRA skupia się przede wszystkim na spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki i budowaniu ogólnej sprawności Waszego ciała. Wszystkie treningi, które znajdują się w ebookach zostały przetestowane przez Dagmarę osobiście. Wykonała każdy jeden, a teraz chce podzielić się nimi z Wami. My również je testowaliśmy :)

 

Tutaj znajdziecie link do ebooków dagawu.pl/sklep

Ebook jak i cała jego zawartość jest dostosowana do przeglądania na telefonie, nawet podczas treningu.

 

Więcej informacji o Dadze i jej sarenkowym teamie znajdziecie na www.dagawu.pl oraz Instagramie @dagawu a także Facebooku #TEMSARENKI by @dagawu

 

Na tej stronie oprócz Ebooków znajdziecie również propozycje sprzętów i akcesoriów treningowych wykorzystywanych przez Dagmarę w jej sesjach treningowych, w tym m.in. skakanki, gumy power band, mini band, hantelki, maty treningowe, piłki typu wall ball, kettle a także sztangi, obciążenia olimpijskie i wiele wiele innych.

 

Zatem wybierzcie swój Ebook w zależności od tego, czy trenujecie w domu czy na siłowni, dobierzcie odpowiedni sprzęt i dołączcie do teamu Sarenek :) Efekty treningów Dagi znajdziecie na jej stronie dagawu.pl/przemiany

 

Mamy nadzieję, że będą one dla Was zachętą do tego, aby rozpocząć Waszą własną przygodę do wymarzonej sylwetki :)

Black Friday -20% na kod "BF20" w koszyku! Zostało ...