Show filters
Filters
Cena
22 5000
Producenci
Crossfit
Strefa ciężary
Close

Talerze

(11 produktów)
  • Widok

Ćwiczenia ze sztangami mogą być tak różnorodne, jak każdy inny rodzaj treningu. Pozwalają wzmocnić całe ciało: plecy, nogi, brzuch, ręce. Powinny być stałą częścią planu treningów w ramach sesji z obciążeniami. W naszym asortymencie dostępne są różnorakie obciążenia do sztangi, dzięki którym można zbudować dokładnie taki ciężar, aby jak najwięcej zyskać podczas treningu – zapraszamy do korzystania z oferty TrainingShowRoom.

Wybór obciążeń do sztangi w TrainingShowRoom

Proponujemy obciążenia na sztangi od takich marek jak PROUD czy PU COMPETITION AVEC. Wszyscy producenci z naszego asortymentu dbają o wysoką jakość oferowanych artykułów. Dostępne są talerze wykonane z gumy ze stalowym wkładem. Takie talerze mają nieco mniejszą wagę niż te z innych rodzajów tworzywa. Na rynku spotkamy kilka rodzajów obciążenia, takich jak obciążenie kompozytowe, żeliwne czy też właśnie takie z tworzywa sztucznego. Żeliwo często spotykamy przy takich elementach wyposażenia jak kettlebell.

Oferujemy także talerze do sztangi poliuretanowe – wykonane są ze stalowego rdzenia, który został pokryty warstwą poliuretanu. Dzięki temu stal jest odpowiednio zabezpieczona, ryzyko jej uszkodzenia jest o wiele niższe. Takie połączenie materiałów przedłuża żywotność talerzy i sprawia, że możesz użytkować je przez długi czas. Są doskonałe do każdej siłowni i klubu fitness, gdzie wiele osób wykorzystuje jedną sztangę.

Kolejny rodzaj talerzy to takie, które nie tylko są wykonane ze stali i poliuretanu, ale także posiadają chromowaną wkładkę. Wkładka została zamontowana, aby zniwelować obijanie się talerzy o uchwyt sztangi. W tym celu zastosowano również materiał o gęstej budowie.

Bumper i inne rodzaje talerzy do sztangi

Dostępne są talerze do sztangi typu bumper, wyprodukowanych przez PU COMPETITION AVEC. Proponujemy je w zestawie pięciu sztuk o różnej wadze: od 5 do 25 kg. Osoba ćwicząca może dowolnie dokładać obciążenia tak, aby uzyskać to odpowiednie do swoich możliwości i rodzaju treningu.

Oprócz talerzy o okrągłym i owalnym kształcie można zdecydować się na takie rozwiązanie jak talerze w kształcie sześciokąta. Taki jest model od marki PROUD o wadze 10 kg, stworzony z myślą o osobach trenujących body pump lub fitness pump. W tym rodzaju fitnessu istotna jest choreografia ćwiczeń odbywających się w sali z rytmiczną muzyką. Choreografia składa się z kilku serii różnych ruchów, w jednej serii wykonujemy kilkadziesiąt szybkich powtórzeń. Ruszamy się z obciążeniem, które sprawia, że trening jest bardziej wysiłkowy i pomaga wzmocnić organizm.

Warto pamiętać, że trening ze sztangami nie tylko pozwoli wymodelować sylwetkę, ale także zwiększy wydolność organizmu, doda nam siły i pomoże spalić zbędne kalorie. Jeżeli nie wiemy, jakie obciążenia będą dla nas najlepsze, warto skontaktować się z zawodowcem. Konsultacja z profesjonalnym trenerem personalnym pomoże ocenić nasze możliwości i potrzeby, tak, aby stawiać sobie nowe wyzwania bez ryzyka kontuzji. Dodaj sobie siły i postaw na trening obciążeniowy z odpowiednimi talerzami.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>