Show filters
Filters
Cena
449 450
Producenci
Strefa ciężary
Studio
Close

Body pump

(2 produktów)
  • Widok

Sztangi do body pump – wybierz najlepszą na Trainingshowroom.com

Szukasz profesjonalnej sztangi do body pump lub fitness pump? Jeśli tak, to koniecznie musisz poznać naszą atrakcyjną ofertę profesjonalnych sztang i dodatkowych akcesoriów, które idealnie sprawdzą się podczas treningów z obciążeniem. Dzięki sztangom do body pump, kompleksowo zadbasz o rzeźbę swojego ciała. Z ich pomocą przeprowadzisz kompleksowy trening zarówno górnych, jak i dolnych partii ciała. Ćwiczenia z zestawami do body pump znakomicie spalają kalorie, ujędrniają i rzeźbią mięśnie. To doskonała aktywność sportowa dla każdego.


Trening ze sztangami body pump staje się obecnie coraz bardziej popularny. Wybierają go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Stanowi bowiem doskonałe połączenie ćwiczeń siłowych, cardio i wytrzymałościowych. Ponadto pozwala w kompleksowy sposób pracować nad rzeźbą ciała, a to wszystko tylko przy pomocy jednego przyrządu. Sięgnij zatem po profesjonalną sztangę do body pump i poznaj nieocenione zalety tego funkcjonalnego treningu.

Zestawy do body pump – wysoka jakość produktu

Na Traningshowroom.com znajdziesz nowoczesne zestawy do body pump i fitness pump. Oferujemy sztangi i akcesoria wysokiej jakości, wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, które gwarantują żywotność naszych sprzętów przez lata.


Ponadto nasze sztangi są bardzo łatwe w obsłudze. Wyposażenie w system szybkiego montażu sprawia, że bez problemu dostosujesz obciążenie do Twoich aktualnych potrzeb. Do tego odpowiednio zaprojektowane mocowania gwarantują 100% bezpieczeństwa podczas użytkowania.


Oferujemy również dodatkowe zestawy obciążeń do sztang, które pozwolą dostosować Ci intensywność treningu do własnych możliwości. Obciążenia cechują się ergonomicznym kształtem i zróżnicowaną wagą. Wszystkie zrobione są ze stali i powleczone gumą, co gwarantuje maksimum komfortu podczas ćwiczeń oraz chroni przed uszkodzeniami. Sztangi do body pump osiadają również bezpieczne, ergonomiczne uchwyty, które doskonale sprawdzają się podczas treningu, gwarantując maksimum wygody.

Fitness pump ze sztangami od Trainingshowroom.com

>Nasza atrakcyjna oferta sztang do body pump oraz dodatkowych akcesoriów sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy wersje standardowe z klasycznym obciążeniem, a także zestawy „heavy” stworzone dla osób, które oczekują od treningu czegoś więcej. Nie czekaj więc dłużej i sprawdź czy zajęcia ze sztangami body pump to coś dla Ciebie. Gwarantujemy, że po jednym treningu będziesz miał ochotę na więcej.


W sklepie znajdziesz zarówno bogaty wybór zróżnicowanych obciążeń, jak i sztangi w różnorodnych kolorach. Z powodzeniem dostosujesz sprzęt do swoich potrzeb i oczekiwań.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych sztang do body pump serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą sklepu.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>