Show filters
Filters
Cena
22 23
Producenci
Joga i Pilates
Close

Paski do jogi

(1 produkt)
  • Widok

Joga to niezwykły rodzaj aktywności fizycznej, który jest korzystny zarówno dla naszego ciała, jak i umysłu. Uczy nas dokładności, cierpliwości i spokoju. Dzięki regularnym ćwiczeniom i motywacji robimy postępy, a w końcu wykonujemy asany, o jakich nawet nie śniliśmy na początku przygody z jogą! Joga nie bez powodu jest jednym z najczęściej wybieranych rodzajów aktywności fizycznej. Pierwsze ślady świadczące o praktykowaniu jogi pochodzą aż z samych początków życia ludów doliny Indusu. Przez lata wykształciły się różne odmiany jogi, a każda z nich jest bogata w wyjątkowe asany i daje nieco inny efekt. Aby jak najlepiej dla nas wykonywać daną asanę, warto zaopatrzyć się w akcesoria, które nam w tym pomogą: takie jak kostki, koła czy pasy do jogi. Znajdziesz je w naszym asortymencie.

Bawełniane paski do jogi – Twój sprzymierzeniec

Choć pasek może sprawiać wrażenie niepozornego dodatku, kiedy zaczniesz go używać, szybko zauważysz jak znaczną jest pomocą. Dobry pasek jest wytrzymały, wykonany z trwałego materiału i odporny nawet na bardzo mocne naciąganie. To on pozwala nam wykonać nawet bardzo wymagające asany, zwłaszcza takie, gdzie nie dosięgamy ręką lub nogą w wyznaczony punkt.

Pasek może zapewnić odpowiedni balans i równowagę w danej asanie. Będzie doskonałym wsparciem we wstępnym rozciąganiu w ramach rozgrzewki do właściwej części sesji. Pasek świetnie sprawdza się także do splotów krzyżowych, które mogą wzmocnić prawidłową postawę, wtedy poprawnie wykonujemy asany siedzące.

Bawełniane paski do jogi są szczególnie przydatne początkującym adeptom, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby korzystały z nich osoby na przykład na poziomie średnio-zaawansowanym w procesie udoskonalania wykonywanych przez siebie asan.

Pasy do jogi – wejdź na nowy poziom jogi

Pasy do jogi są przydatne do rozciągania, dlatego muszą znosić dużą siłę naciągania. Dobry pas do jogi nie powinien wywoływać podrażnień skóry. Dzięki ułatwieniom, jakie daje takie akcesorium, możesz skupić się na doskonaleniu asany czy odpowiednim oddechu. Możesz także wykorzystać pasek do jogi jako zabezpieczenie zwiniętej maty, które będzie utrzymywać ją w rulonie, a jednocześnie pozwoli Ci zarzucić matę na ramię i bez problemu przenieść ją na zajęcia czy do domu.

Zastanawiasz się, dlaczego wykorzystanie pasu do jogi jest tak efektywne? W pozycjach, gdzie najważniejszym czynnikiem jest grawitacja, pasek pozwala przybrać prawidłową postawę, a kręgosłup jest odpowiednio wydłużony.

Oferowane przez nas paski polskiej marki Easy Yoga są wykonane ze 100% wysokiej jakości bawełny, posiadają wytrzymałą plastikową klamrę. Możesz wykorzystać je jako pasy do ćwiczeń i paski do maty do jogi. Dzięki mocnemu splotowi bawełny nie musisz obawiać się, że materiał zerwie się podczas ćwiczeń. Pasek złożysz tak, że będzie zajmował bardzo mało miejsca w domu, torbie czy plecaku.

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać najlepszy produkt dla Ciebie. Specjaliści TrainingShowRoom służą profesjonalną poradą.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>