Pokaż filtry
Filtry
Kategorie
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cena
9 408
Zamknij

Fitness i Joga

20 produktów

Fitness, wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych, szybko znalazł swoich zagorzałych miłośników w całej Europie. Wielu Polaków właśnie od niego zaczyna swój dzień, a salony fitness z dnia na dzień stają się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, przecież fitness pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, pomaga utrzymać dobrą kondycję i zgrabną sylwetkę, a przede wszystkim poprawia codzienne samopoczucie. Dla optymalnego polepszenia efektywności Twoich treningów, przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której znajdziesz najlepszej jakości sprzęt fitness.

Mata do ćwiczeń

Fitness jest formą aktywnego spędzania czasu, która pozwala na wykorzystanie wielu różnych akcesoriów sportowych. Niezależnie od tego, czy wykonujesz ćwiczenia w studiu fitness czy w domowym zaciszu, komfort wykonywania ćwiczeń zwiększysz dzięki matom sportowym. Jakościowa mata pozwoli Ci też wytłumić hałasy, co umożliwi przeprowadzenie nawet bardzo dynamicznych ćwiczeń bez dokuczania sąsiadom.

Akcesoria zwiększające atrakcyjność treningu

Chęć rozwoju i poprawy wyglądu górnych partii ciała w pewnym momencie wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów sportowych. W takim wypadku idealnie sprawdzą się lekkie hantle winylowe. W naszej ofercie posiadamy hantle o wadze od 0,5 do 5 kg, które doskonale sprawdzą się podczas treningu fitness. Mogą stanowić dodatkowe obciążenie w czasie biegu, wykonywania przysiadów czy ćwiczeń na mięśnie brzucha. Coraz większą popularnością cieszą się też ekspandery i gumy oporowe do wykonywania ćwiczeń. Z ich wykorzystaniem można przeprowadzić efektywny trening całego ciała. Podczas treningu fitness warto pomyśleć też o wykorzystaniu stepów do ćwiczeń. Nie zajmują wiele miejsca, więc można wykorzystać je również w czasie treningu w mieszkaniu. Ich lekka waga pozwoli zabrać je ze sobą do parku lub ogrodu i przeprowadzić trening na świeżym powietrzu. Po intensywnych ćwiczeniach warto pomyśleć również o odprężeniu. Fantastycznym rozwiązaniem będą piłki gimnastyczne oraz rollery do masażu. Pozwolą one na zniwelowanie napięcia mięśniowego i przyczynią się do szybszej regeneracji po intensywnym treningu.

Fitness aktywnością dla każdego!

Fitness jest formą treningu dla każdego, niezależnie od jego wieku oraz kondycji. Jest to wspaniały pomysł dla osób, które lubią pracować nad własnym ciałem i umysłem. Poprawa wyglądu własnego ciała, lepsza kondycja i ogólna sprawność organizmu są powodem do samozadowolenia i satysfakcji. Dzięki akcesoriom treningowym TrainingShowroom ćwiczenia fitness będą bardziej atrakcyjne i pozwolą Ci szybciej zrealizować założone cele.

Zaprojektujemy Twoją domową siłownię. Zobacz wizualizacje >>
NAJBARDZIEJ POŻĄDANE PRODUKTY Zobacz>>