TRAINING SHOWROOM to miejsce skupiające pasjonatów sportu wokół jednej idei - projektować i tworzyć sprzęt, który poprawi jakość treningów i pomoże w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Sport to nasza pasja! To nasza siła napędowa. Energia i motywacja do działania. Chcąc się nią podzielić stworzyliśmy własną linię maszyn treningowych, produktów i akcesoriów fitness pod markami PROUD i Easy.

Sprzęt powstał w oparciu o naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdy z produktów przetestowaliśmy i sprawdziliśmy pod kątem jakości i funkcjonalności. Na etapie planowania i projektowania dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność podczas treningów.

W Wasze ręce oddajemy produkty do treningu funkcjonalnego, ciężarowego, cross, cardio a także sztuk walki, pilatesu, jogi, gimnastyki, fizjoterapii i rehabilitacji. Nie ma znaczenia, czy trenujesz wyczynowo czy amatorsko. U nas znajdziesz sprzęt dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.

Naszymi klientami są ogólnopolskie sieci klubów fitness, studia treningu personalnego, CrossFit boxy, centra fizjoterapii i rehabilitacji, ośrodki, w których na co dzień trenuje kadra polska (związek piłki ręcznej, związek kajakarski, związek żeglarski), szkoły publiczne i prywatne, ośrodki OSiR, hotele, służby mundurowe (wojsko, policja, straż pożarna), ośrodki naukowe, sportowcy wyczynowi, olimpijczycy i tysiące klientów indywidualnych. Nasze produkty cieszą się również ogromną popularnością na rynkach europejskich. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach. Tak szerokie grono odbiorców pokazuje, że jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem na lata.

Tych, którzy chcieliby obejrzeć nasz sprzęt na żywo zapraszamy do SHOWROOMu w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 87. Mamy świadomość, że część klientów, aby podjąć decyzję o zakupie, potrzebuje dotknąć produktu. Dlatego celem, który przyświecał nam przy otwarciu SHOWROOMu było umożliwienie klientom poznania naszych marek i nas.

Jesteśmy dumni, z tego co robimy! Jest nam niezmiernie miło, że kupując nasz sprzęt współdzielisz z nami pasję i zamiłowanie do sportu. #bePROUD