Sklep wysyła zamówiony towar za pośrednictwem:

- paczkomatów InPost - koszt dostawy jednej paczki 18,99 zł
- firm kurierskich paczki do 30 kg - koszt dostawy przy płatności z góry 24,99 zł, przy dostawie za pobraniem 29,99 zł
- koszt dostawy paletowej - wyliczany indywidualnie na podstawie wagi zamówienia oraz podawany w podsumowaniu zamówienia w koszyku

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych liczonych od momentu otrzymania wpłaty przez Sprzedającego za pomocą szybkich płatności lub zaksięgowaniu przelewu na koncie. Gdy spakujemy Twoją przesyłkę, powiadomimy Cię o tym mailowo.

Cały proces zamówienia możesz śledzić logując się na swoje konto w zakładce Panel klienta -> Zamówienia.
W tym miejscu widoczna jest pełna ścieżka realizacji Twojego zamówienia.

Najniższa cena wysyłki poszczególnych produktów widoczna jest zawsze w podsumowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość wysyłki zagranicznej. Jej cena uzależniona jest od wagi zamówienia oraz miejsca dostawy. 
Szczegółową wycenę można uzyskać kierując do nas zapytanie mailowe i podając w jego treści kraj, kod pocztowy oraz miejscowość wraz z listą produktów, które chciałbyś zakupić.
Sklep nie wysyła paczek za pobraniem poza terytorium Polski.

Kupujący ponosi koszt ponownej dostawy zamówienia w przypadku, w którym nie odebrał przesyłki z własnej winy oraz nie odstąpił od realizacji umowy sprzedaży.

Uwaga: Dostarczając przesyłki o wadze przekraczającej 30 kg kurierzy mają obowiązek dostarczyć towar pod drzwi budynku. Nie mają obowiązku wniesienia paczki do lokalu.

Opłata za niektóre przesyłki wielkogabarytowe lub składające się z wielu paczek może ulec zmianie niezależnie od kosztu podanego przez system. W takim wypadku Klient każdorazowo jest informowany przez Biuro Obsługi Klienta przed realizacją zamówienia.