Show filters
Filters
Kategorie
    • Pokaż więcejPokaż mniej
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cena
13 5000
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Gimnastyka
Strefa ciężary
    • Pokaż więcejPokaż mniej
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Strefa funkcjonalna
Studio
Wyposażenie
Close

Strefa ciężary

(60 produktów)
  • Widok

Trening z wykorzystaniem ciężarów przez lata kojarzył się z zawodowym fitnessem, kulturystyką i zwłaszcza u kobiet budził obawy, że zbyt mocno zarysuje muskulaturę sylwetki. Jednak w ostatnim czasie coraz częściej mówi się o tym, jak istotny jest trening z obciążeniem dla stworzenia kompleksowego planu aktywności fizycznej. Dlatego stworzyliśmy specjalną Strefę ciężarów, aby każdy znalazł takie elementy wyposażenia treningowego, które będą najlepsze do treningów z obciążeniem. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Zestawy ciężarów i pojedyncze artykuły – ćwicz efektywnie

Stawianie sobie treningowych wyzwań pozwala wyciągnąć maksymalne korzyści z każdej sesji ćwiczeń i wzmocnić organizm. Trening z obciążeniami powinien być stałym elementem Twojego planu, a na samym początku warto skonsultować się z profesjonalnym trenerem personalnym. Wtedy będziesz mieć pewność, że ćwiczenia zostały dobrane w sposób odpowiedni dla Ciebie, a jednocześnie nauczysz się wykonywać je poprawnie, aby nie nabawić się kontuzji.

W naszym asortymencie znajdziesz specjalne zestawy ciężarów, w skład których wchodzą praktyczne elementy do treningu obciążeniowego: komplety hantli kettlebell, hantli chromowanych czy hantli vinylowych. Dzięki temu możesz stopniowo zwiększać ciężar, z którym ćwiczysz.

Hantle, kettlebell i inne ciężary do Twojego treningu

Oferowane przez nas hantle są wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów, takich jak surowy odlew żeliwa. To nadaje hantlom odpowiedni ciężar, a także sprawia, że możesz korzystać z nich przez wiele lat. Zakup jednej hantli to inwestycja w cały plan treningowy. Hantle kettlebell mają wyprofilowany uchwyt, dzięki czemu możesz prawidłowo schwycić je i ćwiczyć w sposób bezpieczny. Kettlbell jest zaprojektowany w taki sposób, aby matowa powierzchnia odlewu żeliwa nie powodowała obtarć dłoni. Proponujemy kettlebell od znanej marki PROUD o wadze od 4 nawet do 48 kg.

Dostępne są także hantle o klasycznej formie, z obciążeniami w kształcie sześciokąta. Ta drobna zmiana w kształcie ciężarów sprawia, że pozostają one na końcach uchwytu, nie musisz obawiać się, że przesuną się w trakcie podnoszenia. Uchwyt ma specjalne nacięcia, pozwala to na stabilne i pewne schwycenie hantli. Nowoczesny design wyposażenia do treningów to doskonały wybór dla każdego, kto chce maksymalnie zwiększyć efektywność ćwiczeń.

Pamiętaj, że trening obciążeniowy wpływa nie tylko na samo budowanie masy mięśniowej, ale także wzmocnienie wszystkich części ciała: nóg, pleców, rąk czy brzucha. Połączony z dopasowanym do Ciebie cardio, rozgrzewką i cool down stworzy system ćwiczeń, który przyniesie widoczne i odczuwalne skutki. Dzięki takim treningom zyskujemy siłę, a dawka endorfin poprawia nasze psychiczne samopoczucie.

W naszym asortymencie nie brakuje również akcesoriów, które zwiększają Twój poziom bezpieczeństwa w trakcie treningów. Dostępne są ochraniacze na nadgarstki czy wytrzymałe maty do zrzucania obciążeń. Możesz także zaopatrzyć się w specjalistyczne ciężary olimpijskie takie jak odpowiednio wyprofilowane i obciążone sztangi. Skorzystaj z oferty!

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>