Filtruj produkty

Kategorie
Cardio
Show filters
Filters
Kategorie
Cena
1075 16499
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cardio
Wyposażenie
Close

Cardio

(10 produktów)
  • Widok

Cardio to wciąż jeden z najpopularniejszych rodzajów treningów. Pojęcie to rozpowszechniło się w przeciągu ostatniej dekady. Dzięki temu wiele osób zaczęło zwracać uwagę na tempo aktywności fizycznej i wydolność swojego organizmu. Aby cardio było efektywne, musi być wykonywane w sposób poprawny, dlatego swoją przygodę z tym rodzajem ćwiczeń warto rozpocząć pod okiem profesjonalisty. Jeżeli szukasz wyposażenia do swojej siłowni, urządzenia cardio to niezbędny rodzaj sprzętu, który powinien znaleźć się w każdym klubie fitness. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór tego rodzaju urządzeń.

Maszyny treningowe do cardio w TrainingShowRoom

Cardio w połączeniu z odpowiednią dietą jest doskonałą propozycją dla tych, którzy chcą jednocześnie poprawić swoją kondycję i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Jeżeli czujesz, że zasiedzenie się przed komputerem powoduje zastój i chcesz dać sobie możliwość intensywnego ruszania się w wolnej chwili, trening cardio będzie dobrym wyborem. Pamiętaj, że cardio, tak samo jak inne rodzaje treningów, ma swoje zasady. Chociaż celem jest przyspieszenie tętna, nie powinno ono przekraczać 75% naszego tętna maksymalnego. Dlatego do ćwiczeń cardio warto zaopatrzyć się w smart watch czy sportowy zegarek ze stoperem i pulsometrem. Dzięki temu będziesz kontrolować swoje tętno, a sesje cardio będą bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Trening typu cardio możemy uprawiać 2 do 3 razy w tygodniu. Warto zbilansować swój plan treningowy łącząc cardio z sesjami ćwiczeń z obciążeniami czy sesjami treningów funkcjonalnych. W ten sposób zapewniamy organizmowi możliwość zróżnicowanej aktywności fizycznej, która w sposób kompleksowy wpłynie na nasze ciało. Skupianie się wyłącznie na jednym rodzaju treningu może spowodować deficyty w pewnych aspektach.

Ergonometry wioślarskie, rowery do treningu i inne sprzęty

Nasz asortyment w kategorii cardio został stworzony w taki sposób, aby zapewniać możliwość zaopatrzenia się w niezbędne sprzęty do tego rodzaju treningu. Możesz wybrać ergometry wioślarskie, niezwykle uniwersalne maszyny, które sprawdzają się w wielu różnych planach treningowych. Z pewnością będą również przydatne tym, którzy w okresie jesienno-zimowym chcą utrzymywać kondycję do uprawiania sportów wodnych z wykorzystaniem kajaków i tym podobnych. Oferowane przez nas ergometr posiada monitor LCD i możliwość podłączenia do komputera, dzięki czemu można kontrolować przebieg treningu i monitorować postępy.

Oferujemy także klasyczne rowery stacjonarne takie jak model Air Bike od marki PROUD. Model ten posiada innowacyjne rozwiązanie: zamiast zwykłego łańcucha zamontowano pas napędowy, dzięki czemu żywotność i wytrzymałość urządzenia jest przedłużona, nie musimy także martwić się o regularne smarowanie łańcucha, co dodatkowo sprawia, że poziom komfortu osób ćwiczących jest znacznie wyższy.

Proponujemy także bieżnie w modelu Air Runner, najbardziej podstawowe urządzenie do cardio w postaci biegania lub treningu interwałowego z bieganiem i marszem. Wybierz sprzęty z naszej oferty – tutaj kompleksowo zaopatrzysz swoją siłownię.

Black Friday -20% na kod "BF20" w koszyku! Zostało ...