Show filters
Filters
Cena
69 8999
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Gimnastyka
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Ławki i stojaki

(66 produktów)
  • Widok

Stojaki na hantle i regulowane ławeczki treningowe

Regularne wykonywanie aktywności fizycznej wiąże się z koniecznością korzystania z różnego rodzaju sprzętu. Bez względu na to czy stawiacie na trening cardio czy siłowy, każdy z nich wymaga różnego rodzaju akcesoriów, choćby były to tylko dobrej jakości buty do biegania.
Istnieją również sporty, których wykonywanie wymaga większej ilości sprzętu. Idealnym przykładem są tutaj treningi siłowe z wykorzystaniem wolnych ciężarów. By móc je wykonywać, trzeba nie tylko dysponować odpowiednimi ciężarkami dostosowanymi do możliwości naszego ciała, ale też takim asortymentem jak regulowane ławki treningowe czy stojaki na hantle.
Tego rodzaju sprzęty sportowe znajdziesz na TrainingShowRoom. Oferujemy szeroki wybór ławeczek regulowanych, zarówno płaskich, jak i składanych. Dysponujemy stojakami na hantle i inne obciążenia oraz na dodatkowe akcesoria.
Wszystkie one doskonale sprawdzą się w niejednym klubie fitness, na siłowni czy sali do crossfitu. Jeśli natomiast pragniesz w domu stworzyć swoją osobistą siłownię, również warto wybrać do niej spełniający twoje potrzeby i oczekiwania stojak na hantle i regulowaną ławeczkę treningową.

Ławeczki regulowane do treningu siłowego

Trening siłowy to znakomity sposób do poprawy wyglądu całego ciała i zwiększenia jego siły. Jest on szczególnie efektywny, kiedy wykonujemy go z użyciem wolnych ciężarów. Ten rodzaj ćwiczeń sprawi bowiem, że angażowanych jest więcej mięśni, w tym również mięśnie głębokie. Treningi z wolnymi ciężarami polecane są szczególnie osobom, które pragną wyrzeźbić atrakcyjnie wyglądające ciało, ale też chcą zadbać o siłę i wytrzymałość organizmu.
By móc wykonać efektywny trening z ciężarami, warto zaopatrzyć się w regulowaną ławeczkę treningową, która świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń górnych partii mięśniowych. Na TrainingShowRoom.com oferujemy szeroki wybór tego rodzaju sprzętu. Dysponujemy składanymi i płaskimi ławeczkami treningowymi cechującymi się stabilną i wytrzymałą konstrukcją, a do tego wysokim komfortem i ergonomią użytkowania. Polecamy je zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego.

Stojaki na hantle i inne obciążenia – sprawdź ofertę TrainingShowRoom

Na TrainingShowRoom znajdziecie również bogatą gamę stojaków na hantle i inne akcesoria. Oferujemy sprzęt wysokiej jakości, cechujący się trwałą i stabilną konstrukcją. Stojaki zostały tak zaprojektowane, by jak najefektywniej spełniać swoją funkcję. Do tego ich atrakcyjny i nowoczesny design sprawia, że będą znakomicie prezentować się zarówno w domowej siłowni, jak i w profesjonalnym fitness klubie.
Wybierz już dziś trwałe i wytrzymałe ławeczki regulowane i stojaki na obciążenia od TrainingShowRoom. Ciesz się ich perfekcyjnym wykonaniem i wysoką funkcjonalnością. Jeśli nie wiesz, na jaki model się zdecydować, zadzwoń lub napisz. Nasz profesjonalny zespół z chęcią służy radą w wyborze odpowiedniego sprzętu sportowego zarówno do domu, jak i na profesjonalną siłownię.

Black Friday -20% na kod "BF20" w koszyku! Zostało ...