Show filters
Filters
Cena
469 3200
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Strefa funkcjonalna
Sztuki walki
Close

Platformy do wskoków

(5 produktów)
  • Widok

Platformy do wskoków – podnieś intensywność swojego treningu!


Codzienny trening dla wielu osób to konieczność. Robimy to nie tylko ze względu na to, by utrzymać atrakcyjną sylwetkę, ale także dlatego, że pragniemy całościowo zadbać o swoje zdrowie. Poza tym regularna aktywność fizyczna dodaje energii, usprawnia pracę umysłu, sprawia, że jesteśmy bardziej efektywni w pracy i ogólnie czujemy się lepiej. Ciężko zatem nie skorzystać z tych wszystkich benefitów, kiedy ich ceną jest jedynie godzina czy półdziennie na siłowni, klubie fitness lub we własnym domowym kąciku do ćwiczeń albo na świeżym powietrzu.


Tym z Was, którzy są zdecydowani podjąć wyzwanie i rozpocząć regularną aktywność fizyczną, Training Showroom oferuje bogaty wybór akcesoriów sportowych do wykorzystania na profesjonalnej siłowni, a także w domu.


Obecnie rośnie popularność tzw. treningu crossfit, który łączy w sobie wiele dyscyplin, tworząc intensywny trening interwałowy kompleksowo rozwijający całe ciało. Dzięki niemu rośnie nie tylko nasza siła, ale też wytrzymałość, kondycja, koordynacja ruchowa oraz idealna muskulatura, a przy tym nadmierne kilogramy redukują się błyskawicznie.


By jednak móc wykonać prawidłowy trening crossfit, potrzeba do tego różnego rodzaju asortymentu. Jednym z najpopularniejszych są platformy do wskoków czyli tzw. podesty plyometryczne. Służą one do wskakiwania i zeskakiwania na określoną wysokość. Taki trening, choć może wydawać się prosty, jest bardzo efektywny i intensywny. Wskakiwanie i zeskakiwanie angażują niemalże wszystkie mięśnie naszego ciała, do tego potrafi nieźle zmęczyć, jest więc również znakomitym treningiem cardio. Dzięki tego rodzaju ćwiczeniom wytrenujesz żelazne pośladki i uda.

Skrzynie treningowe do ćwiczeń – poznaj zalety


W Training Showroom znajdziesz podesty plyometryczne stworzone z pianki EVA o wysokiej gęstości. Stanowią one znakomite rozwiązanie dla osób, które odczuwają lęk przed pierwszymi próbami wysokich wskoków. Dzięki specjalnemu materiałowi wskakiwanie jest bezpieczne, a w razie niepowodzenia nie grozi nam uderzenie o twarde tworzywo.


Z kolei dla tych z Was, którzy nie mają oporów przed wskakiwaniem i są już wprawieni w treningu crossfit, polecamy drewniane skrzynie do wskoków cechujące się wysoką wytrzymałością i trwałością.


Zarówno podesty plyometryczne, jak i drewniane skrzynie crossfit posiadają regulowane wysokości w zależności od tego, na którym boku je postawimy. Z powodzeniem więc możemy dostosować wysokość do swoich możliwości, a wraz ze wzrostem naszych umiejętności, zwiększać wysokość podestu.


Skrzynie treningowe do ćwiczeń i platformy do wskoków oferowane w Training Showroom to wyroby renomowanych marek, które specjalizują się w produkcji doskonałej jakości sprzętu sportowego i crossfitowego. Wybierając je zatem, sięgacie po produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Black Friday -20% na kod "BF20" w koszyku! Zostało ...