Show filters
Filters
Cena
9 799
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Fizjoterapia
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Gimnastyka
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Joga i Pilates
Strefa ciężary
Strefa funkcjonalna
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Studio
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Trening w domu

(69 produktów)
  • Widok

Profesjonalny trening w domu

     Walka o zdrowe i wysportowane ciało z akcesoriami z Training Showroom jest przyjemnością! Sprawdzaj artykuły do fitnessu, jogi i nie tylko - stwórz trening w domu, jak na profesjonalnej siłowni.

     Artykuły do treningu domowego przystosowane zostały do potrzeb osób ćwiczących w mieszkaniu. Nadają się one do szybkiego demontażu i złożenia, a ich przechowywanie nie zajmuje wiele miejsca. W ofercie znaleźć można między innymi maty do ćwiczeń, sztangi, skakanki i drążki, czyli wszystko to, co sprawia, że trening w domu niczym nie różni się od wyjścia na siłownię. Akcesoria treningowe z Training Showroom skoncentrowane na użytku domowym z chęcią wykorzystywane są również przez trenerów personalnych, zlecających ćwiczenia w mieszkaniu podopiecznego.

Trening w domu taki, jaki lubisz!

      Pomimo swojego kompaktowego rozmiaru przyrządy do ćwiczeń domowych nie odznaczają się słabą jakością. Zarówno sztangi, hantle, jak i akcesoria piankowe nie ulegają uszkodzeniom przy dużej częstotliwości użytkowania i odporne są na uszkodzenia mechaniczne. Wykonując trening w domu przy wykorzystaniu naszych akcesoriów można być spokojnym również o własne bezpieczeństwo. Hantle wyposażone są w wygodne uchwyty, które zapobiegają wyślizgnięciom w trakcie ćwiczeń, z kolei sztangi tworzą po złożeniu stabilne konstrukcje treningowe. Dbamy o dużą różnorodność asortymentu, tak by osoby o różnych preferencjach mogły znaleźć u nas akcesoria ułatwiające im ćwiczenia - posiadamy elementy do jogi, fitnessu, treningów siłowych, a także treningów wytrzymałościowych. 

     Dzięki akcesoriom treningowym z asortymentu miłośnicy sportu będą w stanie przeprowadzić trening na niemal każdą partię ciała w zaciszu swojego domu. Różnorodność sprzętów z oferty doceniana jest zwłaszcza przez trenerów personalnych, którzy decydują się zlecać podopiecznym domowy trening z ich wykorzystaniem. Wysoka wytrzymałość urządzeń i akcesoriów, a przede wszystkim możliwość przeprowadzenia efektywnych ćwiczeń na każdą partię ciała to tylko część proponowanych zalet. Sprzęty treningowe z asortymentu gwarantują te same efekty, co w przypadku treningów na profesjonalnej siłowni. Wykonane są one bowiem z tych samych materiałów, co popularne na salach ćwiczeń narzędzia - hantle ważą nawet kilkadziesiąt kilogramów, pozwalając na intensywny trening siłowy. 

     Ważny element asortymentu skoncentrowanego na użytku domowym odgrywają również akcesoria do treningu jogi i pilatesu. W ofercie znajdują się miękkie maty treningowe, czy specjalne kostki ułatwiające wykonywanie pozycji w trakcie ćwiczeń jogi. Dbamy, by zamawiane artykuły cechowała nienaganna jakość, pozwalająca nawet na najbardziej intensywny trening w domu, podobny do zajęć wykonywanych w profesjonalnych salach ćwiczeniowych. Użytkownicy mają możliwość wyboru mat i kostek treningowych wykonanych w odmiennych kolorach, a także przy użyciu różnych materiałów. W asortymencie znajdują się bowiem między innymi elementy z pianki, korka, czy PVC. Więcej akcesoriów z tej grupy znaleźć można w kategorii Joga i Pilates na naszej stronie. 

      Przygotowany asortyment pozwala wykonywać dowolny trening w domu o tej samej intensywności, co na siłowni, czy w klubie fitness. Wysoka wytrzymałość akcesoriów i urządzeń, a przede wszystkim możliwość samodzielnego wybrania ich wyglądu i masy daje pełną kontrolę nad ćwiczeniami wykonywanymi w domu.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>