Filtruj produkty

Kategorie
Sztangi do ćwiczeń
Show filters
Filters
Kategorie
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cena
399 1999
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Strefa ciężary
    • Pokaż więcejPokaż mniej
Studio
Close

Sztangi do ćwiczeń

(20 produktów)
  • Widok

Zapraszamy do korzystania z naszego asortymentu elementów wyposażenia do treningu z wykorzystaniem ciężarów. Istnieje wiele akcesoriów, które są stosowane w takich treningach, jedno z najbardziej popularnych to sztangi z obciążeniem. Sprawdzą się dla osób w różnym wieku i o różnej budowie ciała, ponieważ dzięki bogactwie naszej oferty możesz wybrać dokładnie takie sztangi, jakie są dla Ciebie odpowiednie, lub też zaopatrzyć swoją siłownię w różnorodne rodzaje sztang, aby każdy klient mógł dobrać sztangi. Posiadamy szeroki przekrój modeli sztang, które dobierzesz do swoich potrzeb. Bez względu czy interesuje Cię trening statyczny, kulturystyczny, powerlifting czy też crossfit lub olimpijskie podnoszenie ciężarów. Większość z naszych jest również przystosowana do zrzucania z obciążeniem na pomosty ciężarowe.

Sztangi do ćwiczeń w domu, klubie i na siłowni

Ćwiczenia z wykorzystaniem sztangi są stosowane w różnego rodzaju planach treningowych. Coraz więcej osób uwzględnia je w swoich treningach, przestaliśmy też kojarzyć je wyłącznie z zawodową kulturystyką. Budowanie masy mięśniowej i wzmacnianie organizmu jest korzystne dla każdego z nas, nie musi też dawać efektów w postaci silnie zarysowanej muskulatury sylwetki. Dlatego polecamy sztangi do ćwiczeń w domu, możemy indywidualnie kontynuować ćwiczenia we własnych czterech ścianach po prawidłowym i przemyślanym zaplanowaniu sesji treningowych, a także początkowym praktykowaniu ruchów z obciążeniem pod okiem trenera. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dopasować trening do swojego napiętego grafiku, lub pracują w systemie zmiennych godzin czy projektów. Warto regularnie kontaktować się z profesjonalnym trenerem personalnym, aby w bezpieczny sposób modyfikować ćwiczenia i planować w racjonalny sposób program, który jednocześnie będzie stanowił dla nas pewne wyzwanie – to wtedy poczynimy największy progres.

Zestawy sztang i gryfy olimpijskie dla widocznych postępów

W naszym asortymencie znajdziesz także praktyczne zestawy sztang, które pomogą wyposażyć siłownię lub klub w większą liczbę sztang dla wielu klientów, dzięki czemu nie powstaną kolejki i zamieszanie na sali ćwiczeń. Oferowane sztangi marki PROUD dostępne są w dwóch rodzajach zestawów: sztang w zakresie wagowych od 10 do 33 kg i w zakresie od 10 do 55 kg. W ten sposób dopasujesz także sprzęt do wielkości przestrzeni, jaką dysponujesz na swojej siłowni. Sztangi dostępne w zestawie są ogumowane, co pomaga zminimalizować hałas przy treningu z obciążeniami. Uchwyty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować pewność schwycenia sztangi i zapobiegać wyślizgiwaniu się jej z dłoni, dlatego do uchwytu dodano wypustki. Ćwiczący może skupić się wyłącznie na treningu.

Dostępne są również wysokiej jakości gryfy olimpijskie do profesjonalnych treningów. Tego rodzaju gryf jest przeznaczony głównie do części treningu typu crossfit czy treningu dynamicznego. Gryf, podobnie jak sztangi PROUD, posiada zabezpieczenie w postaci antypoślizgowej powierzchni, co poprawia stabilność utrzymania sztangi.

Proponujemy również rodzaje sztang specjalistycznych, które posiadają równoległe chwyty i radełkowanie. Sztangi zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością zmieniać ustawienie chwytu i obrócenie sztangi na drugą stronę. Skorzystaj z naszej oferty sztang!

Kettle żeliwne już dostępne Sprawdź>>