Filtruj produkty

Kategorie
Bieżnie
Show filters
Filters
Cena
13499 16499
Producenci
Cardio
Wyposażenie
Close

Bieżnie

(2 produktów)
  • Widok

Bieżnie treningowe – do domu i na siłownię


Bieganie to jeden z najpopularniejszych sportów, który staje się coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, gdyż jest to aktywność fizyczna dostępna właściwie dla każdego. Jedyne czego potrzebujemy, by zacząć, to odpowiedniej pary butów, dresu i możemy biec przed siebie.


Jedynym utrudnieniem w joggingu jest pogoda, która w Polsce bywa bardzo kapryśna. Treningi jesienią, zimą i wczesną wiosną bywają utrudnione ze względu na niskie temperatury, deszcz, śnieg czy wiatr. W takiej sytuacji większość biegaczy przenosi się na siłownię, by móc biegać na bieżni. Część zakupuje również bieżnię treningową do użytku domowego. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci pobiegać zawsze, kiedy masz na to ochotę, niezależnie od pogody.


By umożliwić miłośnikom biegania całoroczny trening, w Training Showroom oferujemy dla nich profesjonalne bieżnie treningowe. Sprawdźcie teraz naszą ofertę!

Bieżnie beznapędowe i zakrzywione – postaw na efektywny trening cardio


Bieżnie treningowe umożliwiają efektywny trening cardio, czyli taki, który stanowi wyzwanie dla naszego serca i całego układu krążenia, a także oddechowego. Dzięki niemu poprawimy swoją wydolność, wytrzymałość i kondycję. Podczas biegania możemy się też porządnie spocić, co korzystnie wpływa na odporowość organizmu, ale także oczyszcza go z toksyn. Trening typu cardio jest również najbardziej efektywny pod względem spalania tkanki tłuszczowej i nadmiaru kalorii, to dlatego poleca się go szczególnie dla osób, które pragną w szybkim czasie wysmuklić swoją sylwetkę.


W ofercie Training Showroom znajdziecie bieżnie treningowe, które pozwolą Wam wykonać ulubiony trening o każdej porze dnia i nocy. Są to maszyny cardio najwyższej klasy, które znakomicie sprawdzą się w użytku domowym, ale polecane są też na siłownię i do klubów fitness.

Bieżnie treningowe – nowoczesne maszyny cardio


Oferujemy nowoczesny, innowacyjny sprzęt w postaci bieżni beznapędowych oraz bieżni zakrzywionych. To wersje zasilane siłą własnych nóg. Precyzyjnie dostosowują się do potrzeb konkretnego biegacza. Ponadto zakrzywione bieżnie zwiększają intensywność treningu i stanowią większe wyzwanie dla mięśni. Dzięki nim można wykonać bardzo efektywny trening interwałowy, który jeszcze skuteczniej poprawia naszą kondycję oraz przyspiesza spalanie kalorii.
Wszystkie bieżnie treningowe dostępne w Training Showroom to maszyny cardio wysokiej jakości. Ich konstrukcja jest niebywale stabilna i wytrzymała, dzięki temu sprzęt będzie doskonale spełniał swoją funkcję latami. Wszystkie urządzania zostały wyposażone w nowoczesne wyświetlacze, które pokazują najważniejsze podczas biegu statystyki i pozwalają zaplanować indywidualny trening.


Postaw już dziś na skuteczny trening biegowy z zakrzywionymi bieżniami od Training Showroom. Dzięki nim możesz trenować zawsze wtedy, gdy przyjdzie Ci na to ochota.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>