Pokaż filtry
Filtry
Kategorie
      • Pokaż więcejPokaż mniej
    • Pokaż więcejPokaż mniej
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cena
44 62790
Zamknij

Wyposażenie siłowni

158 produktów

Wyposażenie obiektu fitness - stojaki, zegary i drabinki

Jeżeli szukasz praktycznego i funkcjonalnego wyposażenia fitness o doskonałej wytrzymałości i trwałości, a także nowoczesnych zegarów treningowych z funkcją programowania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

W obiektach fitness, klubach sportowych i na siłowniach niezwykle ważne jest zachowanie porządku, które gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom oraz pełną funkcjonalność miejsca ćwiczeń. Nie bez znaczenia jest także bazowe wyposażenie sal oraz możliwość śledzenia postępów treningu na podstawie precyzyjnego i dobrze widocznego zegara. Nasz sklep wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując Państwu szeroki wybór produktów takich, jak:

- stojaki na sztangi, hantle, worki treningowe, piłki lekarskie, maty i inne akcesoria,

- drabinki gimnastyczne,

- zegary cyfrowe.

 Nasze wyposażenie fitness produkowane jest przez renomowane marki, jak TSR czy Proud, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania oferowanych artykułów. 

 

Ławki i stojaki

Ławki do ćwiczeń to element, bez którego nie obejdzie się żadna siłownia. Wykonuje się na niej proste ćwiczenia jak brzuszki, izolowane ćwiczenia bicepsa czy wielostawowe wyciskania, a także bardzo wiele dodatkowych stymulacji. Bardzo często wykorzystywane są do ćwiczeń mięśni piersiowych, do których wykorzystuje się zarówno proste, jak i regulowane ławki. W tym przypadku niezbędne jest wykorzystanie klatek, dostępnych również w naszej ofercie. 

 

Stojaki odgrywają na siłowni istotną rolę. Zarówno wspomagają wykonywanie niektórych, wyjątkowo absorbujących ćwiczeń, jak chociażby przysiadów, ale również są niezbędne do utrzymania wyposażenia w należytym ładzie, dzięki czemu jest ona miejscem bezpiecznym i niewywołującym frustracji. Stojaki na sztangi, wałki, obciążenia, hantle, a nawet na magnezję sprawią, że znikną problemy z odkładaniem sprzętów na swoje miejsce. Talerze">https://trainingshowroom.com/50-talerze">Talerze również prezentują się znacznie lepiej posegregowane na stojaku.

  

Wyposażenie Fitness - zegary ścienne i przenośne

Nasz asortyment pozwala w wygodny i profesjonalny sposób śledzić przebieg każdego treningu, dzięki doskonałej jakości zegarom z wyświetlaczem LCD, które można zamontować na ścianie lub przenosić w dowolne miejsca. Zależnie od wybranego modelu urządzenia tego typu pozwalają na zaprogramowanie takich funkcji, jak stoper, trening interwałowy czy też odliczanie od 10 sekund do 0 z efektem dźwiękowym. Co więcej, nasze zegary dają możliwość wygodnej obsługi za pomocą pilota, dzięki czemu nie muszą Państwo przerywać treningu, aby na nowo uruchomić daną opcję lub ją zmienić. Modele przenośne mogą być zasilane z przewodu lub za pomocą urządzenia typu Power Bank, dzięki czemu są w pełni mobilne i nadają się również do podróżowania. Dbamy także o najdoskonalszej jakości wykonanie oraz przejrzystość wyświetlacza, aby zapewnić użytkownikom zegarów doskonały komfort i satysfakcję zarówno z funkcjonalności produktów, jak i ich estetyki.

 

Drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne to niezbędne wyposażenie fitness, które jest jednakowo praktyczne samodzielnie, jak i podczas montażu różnych akcesoriów treningowych, na przykład drążków do podciągania. Nasze produkty z tej kategorii charakteryzuje klasyczny design i solidna konstrukcja, stworzona z najwyżej jakości materiałów. Gładkie drewno jest nie tylko eleganckie i bardzo uniwersalne, ale także niesamowicie higieniczne. Poza tym odpowiedniej grubości szczebelki umożliwiają wykonywanie ćwiczeń rozciągających i koordynacyjnych zarówno osobom bardzo lekkim, jak i masywnym, bez obawy o pęknięcie lub złamanie konstrukcji. Drabinki gimnastyczne dostępne w naszym sklepie sprzedawane są wraz z zestawem instalacyjnym, dzięki czemu pozwalają na natychmiastowy montaż w oparciu o kompatybilne części, gwarantujące stabilność i bezpieczeństwo.

 

Podłogi i maty

Istotą tych elementów wyposażenia jest, że właściwie to tutaj zaczyna się poprawne wykonanie ćwiczenia. Właściwy kontakt z nawierzchnią to podstawa każdego z nich. Dobrej jakości mata jest niezbędna do wykonywania niektórych ćwiczeń (np. jogi), zapewnia pewną postawę bez której ciężko rozmawiać o technice.

 

Maszyny

Choć w siłowniach obecne relatywnie od niedawna, dziś już chyba nikt nie potrafi sobie wyobrazić ich braku. Kto nie korzystał z bieżni treningowej przed przejściem do treningu właściwego? Maszyny pozwalają nie tylko poszerzenie zakresu stymulacji mięśniowej, ale również na budowanie formy pod kątem wybranych sportów, nawet gdy pogoda nie pozwala na ich uprawianie, wśród nich wymienić można, chociażby bieganie, jazdę na rowerze, wiosłowanie, jazdę na nartach.

 

Klatki i rigi

Klatki do siłowni to najbezpieczniejszy sposób na wykorzystanie zestawu sztangi i ławki. To solidne stalowe konstrukcje, których funkcjonalność można dopasować do swoich potrzeb, rozbudowując dodatkowymi elementami, jak np. uchwyty na ciężary. Dzięki nim można wykonać naprawdę mnóstwo ćwiczeń. 

 

Rigi, mocowane do ściany, o solidnej budowie są niezastąpionym elementem treningu funkcjonalnego, zyskującego bardzo na znaczeniu w ostatnich latach pośród użytkowników siłowni. Pozwalają na adaptację do twoich potrzeb i planowanych ćwiczeń, dzięki czemu każde z nich będziesz mógł wykonać w pełni swoich możliwości. 

Zaprojektujemy Twoją domową siłownię. Zobacz wizualizacje >>
Polecane Bestsellery Zobacz>>