Show filters
Filters
Kategorie
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cena
9 4999
Producenci
Crossfit
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Fizjoterapia
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Gimnastyka
Joga i Pilates
Strefa ciężary
Strefa funkcjonalna
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Studio
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Studio

(76 produktów)
  • Widok

Fitness Studio - pełne wyposażenie do każdego typu treningu

Szeroka oferta sklepu pozwoli ci zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do treningów zarówno siłowych, jak i gimnastycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi akcesoriami do ćwiczeń dostępnymi w wielu wariantach i różnorodnych wersjach kolorystycznych. 

Odpowiedni sprzęt sportowy umożliwia profesjonalne wykonywanie ćwiczeń nie tylko na siłowniach czy w klubach fitness, ale także w warunkach domowych. Aktywność fizyczna może opierać się na różnych typach gimnastyki i treningów siłowych, dlatego nasz sklep dba o bardzo szerokie zaopatrzenie asortymentu w wyposażenie najwyższej jakości, gwarantujące nie tylko doskonałe efekty ćwiczeń, ale również pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Studio - szeroki wybór akcesoriów treningowych

W kategorii Studio oferujemy Państwu produkty najlepszych marek takich, jak TSR, Proud czy Easy Fitness, dla których priorytetem jest solidność wykonania i pełen komfort użytkowania. Artykuły z tej kategorii to przede wszystkim:

- hantle i stojaki na hantle,

- maty i materace do ćwiczeń,

- stepy treningowe,

- obciążniki,

- sztangi i stojaki na sztangi,

- ekspandery i gumy, 

- piłki gimnastyczne i lekarskie, 

- trampoliny,

- zegary treningowe,

- kostki do jogi i wiele innych akcesoriów.

Studio - wyposażenie do treningów siłowych

Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór różnego typu obciążeń do treningów siłowych. Posiadamy hantle ogumowane i vinylowe typu kettlebell, obciążniki na kolana, kostki i nadgarstki, tradycyjne hantle ręczne poliuretanowe, vinylowe i chromowane, a także zestawy hantli, sztangi oraz zestawy hantli ze stojakiem lub osobne stojaki uniwersalne na hantle lub sztangi. Więcej tego typu produktów, znajdą Państwo w kategorii Strefa ciężary, przeznaczonej dla osób skupionych głównie na wypracowaniu masy mięśniowej. Wszystkie artykuły w naszym sklepie zaprojektowane zostały z myślą o dużej wytrzymałości, ergonomii i bezpieczeństwie użytkowników. Oprócz wysokiej jakości wykonania, cieszą także atrakcyjnym designem i różnorodnym wyborem w zakresie rozmiaru, ciężaru, a nawet koloru. Dodatkowo oferujemy także nowoczesne zegary cyfrowe, których funkcje pozwalają na jeszcze efektywniejsze wykonywanie ćwiczeń oraz pełną kontrolę nad postępem treningu. 

Wyposażenie gimnastyczne

Oferta naszego sklepu obejmuje także wyposażenie gimnastyczne do jogi oraz pilatesu. Posiadamy bardzo bogaty wybór mat treningowych z różnych materiałów i w wielu wersjach kolorystycznych, a także różnorodne akcesoria, niezbędne na każdym etapie zaawansowania, w tym między innymi kostki do jogi, ekspandery i gumy do rozciągania. Dostępne są także trampoliny z uchwytem oraz drabinki gimnastyczne, dzięki którym można w łatwy i bezpieczny sposób rozgrzać całe ciało i i przygotować mięśnie do dalszego treningu. Wszystkie produkty cechuje zarówno ogromna wytrzymałość na zużycie i produkcja na bazie najwyższej jakości materiałów, jak i niezwykle ciekawy oraz atrakcyjny wygląd.

Wyposażenie i przechowywanie

Naszą ofertę w kategorii Studio skomponowaliśmy w oparciu zarówno o bogate wyposażenie w sprzęt i akcesoria do treningu siłowego oraz gimnastycznego, jak również w produkty do ich bezpiecznego i wygodnego przechowywania. Posiadamy asortyment, który pozwala wyposażyć od A do Z profesjonalne siłownie i kluby fitness oraz domowe miejsca ćwiczeń. Oferujemy stabilne, doskonale podtrzymujące ciało maty, obciążenia, artykuły służące do skutecznego rozciągania oraz wszelkie dodatki, dzięki którym każdy trening jest efektywny i satysfakcjonujący. Co więcej, dbamy również o odpowiednie przechowywanie sprzętu w sposób ergonomiczny i gwarantujący uporządkowanie, a tym samym bezpieczeństwo. Każdy z naszych produktów jest zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników, a także zaspokojeniu najbardziej wygórowanych wymagań estetycznych. 

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>