WSPÓŁPRACA

Obsługa klienta biznesowego


Kluby sieciowe

Sebastian Biedź Business Customer Specialist s.biedz@proud-group.com +48 530 902 399

Projekty biznesowe
Wyposażenia obiektów

Kluby sieciowe

Tomasz Kielar Business Development Manager t.kielar@proud-group.com +48 696 799 798

Projekty biznesowe
Wyposażenia obiektów

Kluby sieciowe

Joanna Wątrucka Business Development Manager j.watrucka@proud-group.com +48 500 008 810

Export


Eksport zagraniczny

Jarosław Zagozda Key Account Manager International j.zagozda@proud-group.com +48 506 068 284

Nasza historia

Od 2011 roku stworzyliśmy jedną z największych polskich firm produkujących sprzęt sportowy. Jesteśmy firmą ludzi, których łączy pasja szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Większość naszych pracowników aktywnie uprawia sport.

W naszym portfolio mamy marki trainingshowroom.com, Easy oraz PROUD. Ludzi ćwiczących na naszym sprzęcie można spotkać już w ponad 12 krajach Europy oraz Azji.

Zajmujemy się:

  • sprzedażą detaliczną
  • komercyjną
  • oraz kompleksowym wyposażeniem klubów sportowych.

Wśród naszych klientów znajdują się centra przygotowań olimpijskich, związki sportowe, pierwszoligowe kluby siatkówki i piłki nożnej. Tworzymy realizacje stref dla najpopularniejszych klubów sieciowych fitness. Nasz sprzęt możesz znaleźć również w większości polskich box’ów Crossfit. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy w stanie doradzić i pomóc wyposażyć powierzchnie zarówno małej siłowni typu studio jak i klubu fitness mierzącego kilka tysięcy metrów.

SKLEP-SEKCJA-BIZNESOWA

IMGL1211-Edit

CO NAS WYRÓŻNIA

Design

Design

Każdy sprzęt w naszej ofercie jest nie tylko funkcjonalny, ale również odpowiednio zaprojektowany tak, aby spełnić wymagania użytkownika komercyjnego.

Magazyn wysokiego składowania

Magazyn wysokiego składowania

Zdajemy sobie sprawę, że czas dostawy sprzętu gra bardzo ważną rolę przy wyborze dostawcy. Dlatego ciągle usprawniamy nasze zaplecze logistyczne, aby zamówienia Naszych klientów niezależnie od tonażu, ilości i adresu dostawy docierały maksymalnie w przeciągu 72h od momentu zakupu.

Unikalny sprzęt

Unikalny sprzęt

Projektując nasz sprzęt staramy się spełnić oczekiwania klientów jak również wprowadzić nowe trendy na rynek. Produkty podlegają ciągłemu testowaniu oraz są nieustannie ulepszane co spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród klientów.

Kompetentny dział obsługi

Kompetentny dział obsługi

Dążymy do tego, aby każdy z naszych pracowników osobiście testował każdy sprzęt jaki firma posiada w ofercie. Większość naszych pracowników aktywnie uprawia sport. Doradzamy klientom na każdym etapie przed i po zakupowym.

Gwarancja, montaż, serwis

Gwarancja, montaż, serwis

Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją, posiadamy również dział realizacji montaży oraz serwisu sprzętu.

Projektowanie i doradztwo

Projektowanie i doradztwo

Duża ilość realizacji oraz obecność na rynku od samego początku fitnessowego boomu sprawiły, że potrafimy doradzić i pomóc zaaranżować praktycznie każdą powierzchnię. Na życzenie klienta i w zależności od celu placówki dobieramy rodzaj sprzętu, ilości oraz aranżujemy przestrzeń dostarczając rzut 2D.

REALIZACJE

SIEĆ KLUBÓW ZDROFIT

Kluby ZDROFIT pojawiają się w ostatnim czasie w każdym większym mieście. Jest ich już ponad 40 i liczba ta stale rośnie. Właściciele dbają, aby były one schludne, a priorytetem jest optymalizacja przestrzeni i komfort ćwiczących klientów. Nasza firma pomaga w aranżacji oraz doborze sprzętu stref Cross, wolnych ciężarów oraz sal fitness.

SIEĆ KLUBÓW ZDROFIT
HILTON I OWO

HILTON I OWO

Sieć klubów Holmes Place była pionierem ekskluzywnych klubów fitness w Polsce. W klubach Holmes Place nasza firma wyposażała strefy wolnych ciężarów, strefy Cross, strefy dla kobiet oraz sale fitness.

Exuma gym

Jeden z najbardziej luksusowych klubów fitness w Warszawie. Zlokalizowany przy lewym brzegu Wisły, niedaleko ścisłego centrum miasta. Wielka przeszklona ściana ukazuje widok na rzekę oraz Stadion Narodowy. Całość kompozycji dopełniają światła, które wieczorową porą potrafią wprawić w zachwyt niejednego amatora iluminacji. Byliśmy odpowiedzialni za dobór sprzętu, który sprosta designersko zaplanowanej przestrzeni. Nasz sprzęt został umieszczony w strefie wolnych ciężarów, strefie treningu funkcjonalnego oraz dużej sali fitness.

Exuma gym
MIASTECZKO CROSSFIT

MIASTECZKO CROSSFIT

Jedna z naszych ostatnich crossfitowych na fitnessowej mapie Warszawy, znajdujący się na Wilanowie. Niemal w całości wyposażony w sprzęt PROUD. Każdy entuzjasta ciężkich treningów znajdzie tu z pewnością to co lubi. Klub utrzymany w bardzo surowym industrialnym klimacie cieszy oko, a ogrom sprzętu i idealna aranżacja przestrzeni pozwala na prowadzenie klas powyżej 15 osób.

W LICZBACH

PRODUKTY W OFERCIE

REALIZACJI KLUBÓW

KLIENTÓW BIZNESOWYCH

TECHNOLOGIA

AIR BIKE I AIR RUNNER

Niedawno wprowadziliśmy do Polski maszyny Cardio zupełnie nowej jakości. Stawiamy na solidność i długowieczność. Tworzymy nasze produkty z najlepszych materiałów, aby służyły naszym klientom latami. Sprawdź czym się wyróżniają!

1+16=