Show filters
Filters
Kategorie
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cena
9 400
Producenci
Crossfit
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Fizjoterapia
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Studio
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Fizjoterapia

(51 produktów)
  • Widok

Fizjoterapia na siłowni i w warunkach domowych

Posiadamy najszerszy wybór sprzętu do fizjoterapii w postaci dedykowanych masażerów i produktów wielofunkcyjnych o atrakcyjnym designie i w ciekawej kolorystyce. Zapoznaj się z ofertą, która pomoże ci uniknąć kontuzji lub szybciej wrócić do formy. 

Fizjoterapia to termin, który obejmuje działania pomagające osobom aktywnym przeciwdziałać kontuzjom, poprzez odpowiednie przygotowanie całego ciała do treningu i właściwe rozluźnienie mięśni bezpośrednio po nim, a także wspierające rekonwalescencję po doznanej kontuzji, która ma na celu szybki i pełny powrót do formy. Asortyment naszego sklepu pozwala na wyposażenie zarówno profesjonalnych placówek rehabilitacji, siłowni, klubów sportowych i obiektów fitness, jak i domowych miejsc treningowych w doskonałej jakości sprzęt do fizjoterapii, który pozwala na dokładne rozgrzanie, rozciągnięcie i rozmasowanie mięśni w wygodny i bezpieczny sposób, warunkujący dobre samopoczucie i szybkie odzyskanie pełnej sprawności. 

Fizjoterapia  - sprzęt do masażu i rozciągania

Sprzęt do fizjoterapii dostępny w naszym sklepie pochodzi od profesjonalnych marek. Obecnie w ofercie posiadamy:

- gumy do rozciągania, ekspandery i taśmy oporowe,

- masażery,

- trampoliny,

- maty stabilizacyjne,

- piłki, wałki i rollery do masażu,

- piłki gimnastyczne,

- dyski antypoślizgowe.

Różnorodny wybór produktów do fizjoterapii

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór produktów przeznaczonych do fizjoterapii, zarówno rozciągających, masujących, jak i zaprojektowanych z myślą o treningu koordynacyjnym. Wszystkie przyrządy do masażu są zróżnicowane pod względem zarówno powierzchni, czyli jej wielkości i faktury, jak i twardości oraz walorów estetycznych. Posiadamy sprzęt stricte masujący, typu Back Stick lub Cold Roller czy piłki masujące z kolcami, ale także wyposażenie automasujące, jak wałki, rollery i piłki wielofunkcyjne. Nasze ekspandery i gumy do rozciągania, których jeszcze szerszy wybór dostępny jest w kategorii Gumy do ćwiczeń, wykonane są z trwałych, półelastycznych materiałów, gwarantujących całkowitą wytrzymałość oraz równomierne rozłożenie siły, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Oferujemy także sprzęt do rozgrzewki ogólnej, jak trampoliny treningowe z uchwytem, które pozwalają na skuteczne rozgrzanie całego ciała przed treningiem, bez obciążania mięśni i stawów oraz wyposażenie podstawowe, jak maty stabilizacyjne i dyski antypoślizgowe, które są niezbędną bazą do bezpiecznego wykonywania wszelkiego typu ćwiczeń.

Produkty do masażu

Fizjoterapia opiera się w głównej mierze na masażu mięśni, w związku z czym nasza oferta w tej kategorii jest najbardziej rozbudowana, aby spełniać oczekiwania i potrzeby wszystkich osób aktywnych fizycznie lub kontuzjowanych. Proponujemy Państwu:

- masażery dedykowane do pleców, miejscowe oraz wielofunkcyjne i typu Cold Roller,

- piłki z wypustkami,

- gumy jak mini bandy i power bandy,

- piłki podwójne,

- różnego rozmiaru wałki,

- rollery z wypustkami,

- różnego typu piłki gimnastyczne,

- specjalne zestawy Trigger.

Szeroki wybór pozwala zadecydować, czy wolą Państwo korzystać ze sprzętu nakierowanego na masaż ciała poprzez wbudowane elementy obrotowe lub z wyposażenia automasującego, które może być używane także do wielu innych czynności. Nasze produkty poza funkcjonalnością, projektowane są także z myślą o atrakcyjnym wyglądzie i różnorodności, dzięki czemu wiele z nich charakteryzuje ciekawy design i wiele wersji kolorystycznych, co pozwala na idealne dopasowanie akcesoriów zarówno do obiektu, jak i osobistych preferencji. 

Trening w domu Sprawdź>> Rollery w super cenach Sprawdź>>