Show filters
Filters
Cena
12 90
Producenci
Crossfit
Fizjoterapia
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Mini bandy

(6 produktów)
  • Widok

Taśmy mini band – nowa jakość treningu!

Regularne ćwiczenia fizyczne to podstawa codziennego funkcjonowania coraz większej liczby osób. Trend dbania o siebie zatacza bowiem coraz szersze kręgi. I bardzo dobrze. Dzięki regularnym treningom czujemy się lepiej, mamy więcej energii, a nasze ciała są sprawniejsze. Kto raz złapie sportowego bakcyla, nie wyobraża sobie, że kiedyś mógł żyć bez regularnej aktywności fizycznej.
Także oferta sportowa sklepów, siłowni czy sal fitness staje się coraz szersza. Każdy znajdzie zatem coś dla siebie. Mamy do wyboru całą gamę treningów cardio, siłowych, funkcjonalnych oraz zajęć relaksujących i rozciągających. Dla każdego coś dobrego. Ważne jest jednak, by w aktywności fizycznej stawiać na różnorodność. Dzięki niej ciało harmonijnie się rozwija, nasza kondycja rośnie, a trening przynosi najlepsze efekty.
By móc urozmaicić swoje codzienne ćwiczenia, warto sprawdzić atrakcyjną ofertę akcesoriów sportowych od TrainingShowRoom. Znajdziecie u nas m. in. taśmy mini band, które stanowią znakomity sposób na przełamanie rutyny i zwiększenie intensywności każdego treningu.
Popularność gum oporowych mini band stale rośnie, wynika to z ich uniwersalności, kompaktowych rozmiarów oraz wykorzystywania ich w bardzo wielu planach treningowych układanych przez trenerów. Krótko mówiąc guma mini band to Twój must have.

W swojej ofercie mamy sprawdzone gumy marek Easy Fitness oraz PROUD. Gumy mini band od Easy są zalecane do użytku domowego, taśmy marki Proud są natomiast szeroko doceniane przez zawodników oraz kluby sportowe.

Gumowe taśmy oporowe mini band – postaw na wielofunkcyjny trening!

Gumowe taśmy mini bands to wyjątkowy produkt, który cechuje się szerokim zastosowaniem. Jego zaletą jest niewielki rozmiar, dzięki czemu możesz z nich korzystać w dowolnym miejscu, a nawet zabrać ze sobą w podróż.
Ćwiczenia z taśmami mini bands to znakomity sposób na wzmocnienie zarówno górnych, jak i dolnych partii mięśniowych. W ofercie TrainingShowRoom znajdziesz zestawy opasek o zróżnicowanym oporze i dużej elastyczności. Osobom poczatkującym polecamy zacząć trening od taśmy mini band o najniższym oporze, a wraz ze wzrostem siły i wytrzymałości mięśni, przejść na bardziej wymagające wersje.
Dużym atutem gumowych opasek mini bands jest możliwość wykorzystania ich również w rehabilitacji. Znakomicie wzmacniają one mięśnie wokół stawów i więzadeł, poleca się je zatem w rekonwalescencji kolan czy bioder. Ponadto ćwiczenia z gumami mini band wzmacniają mięśnie głębokie, od których najbardziej zależy sprawność naszego ciała. Nawet jeśli nie jesteśmy przesadnymi fanami aktywności fizycznej, warto od czasu od czasu wykonać trening z taśmami mini bands choćby z rozsądku, by zadbać o własne zdrowie i sprawność układu ruchu. Nasze mięśnie i stawy z pewnością będą nam za to wdzięczne.

Gumy do ćwiczeń mini band – wybierz teraz na TrainingShowRoom

W ofercie TrainingShowRoom znajdziesz atrakcyjne zestawy gumowych taśm oporowych mini bands. Dedykowane są one zarówno osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym. Są to produkty wysokiej jakości, wykonane z wytrzymałego połączenia gumy i lateksu. Tworzywa te gwarantują dużą wytrzymałość taśm mini bands i odporność na uszkodzenia oraz zużycie.
Postaw już dziś na atrakcyjny trening z gumowymi opaskami mini bands. Gwarantujemy, że efekty będą zauważalne już po paru tygodniach, a siła Twoich mięśni znacznie wzrośnie. Dzięki nim zadbasz również o swój kręgosłup i stawy, co może pomóc w złagodzeniu lub zniwelowaniu różnorodnych dolegliwości bólowych.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>