Show filters
Filters
Cena
24 50
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Fizjoterapia
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Power bandy

(3 produktów)
  • Widok

Gumy do ćwiczeń power band – efektywne wzmocnienie mięśni!

Pragniesz rozpocząć regularną aktywność fizyczną? Nie wiesz, na jaki trening postawić? A co powiesz na ćwiczenia z taśmami power band. Z nimi można przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała, a pierwsze efekty starań zauważysz już po kilku tygodniach.
Obecnie rynek sprzętu sportowego oferuje bogaty wybór różnorodnych maszyn, urządzeń i akcesoriów treningowych. Z jednej strony taka sytuacja ma wiele zalet, każdy bowiem może znaleźć coś dla siebie. Z drugiej jednak wielość oferowanych produktów może przyprawić o zawrót głowy początkujące osoby i utrudnić wybór.
Jeśli zatem jesteś dopiero na początku swojej fitnessowej drogi, z powodzeniem możemy polecić Ci jedno akcesorium, dzięki któremu codzienny trening stanie się zarówno różnorodny, jak efektywny. Mowa o gumach do ćwiczeń power band. Dodatkowo ich szerokie spektrum zastosowania jest doceniane przez trenerów i fizjoterapeutów. Wiele planów treningowych wykrozystuje właśnie ten rodzaj gum oporowych.
Z ich użyciem zadbasz zarówno o górne, jak i dolne partie ciała. Znakomicie wzmocnisz również brzuch i plecy. Trening z taśmami to szybki sposób na poprawę siły mięśniowej, wytrzymałości, zwiększenie zakresu ruchu i popracowanie nad prawidłowymi wzorcami ruchowymi. Dzięki dołożeniu do tradycyjnych ćwiczeń taśm power band trening staje się również intensywniejszy i bardziej wymagający, a co za tym idzie, efektywniejszy.

Gumowe opaski do ćwiczeń – akcesoria sportowe dla każdego

Taśmy power bands to wielofunkcyjne akcesoria treningowe polecane każdemu bez wyjątku. Mogą z nich korzystać zarówno panie, jak i panowie. Szeroki wybór zróżnicowanych obciążeń sprawia, że każdy znajdzie dla siebie taśmę o oporze dostosowanym do jego aktualnych możliwości treningowych.
Ponadto gumy do ćwiczeń od TrainingShowRoom mają szerokie zastosowanie w rehabilitacji. Ćwiczenia z ich wykorzystaniem stosowane są do wzmocnienia stawów i więzadeł, a także głębokich mięśni brzucha i pleców, które stabilizują kręgosłup. Odpowiednie zestawy ćwiczeń mogą również przeciwdziałać bólom narządu ruchu, zwiększając mobilność stawów oraz przywracając prawidłowe wzorce ruchowe.
Treningi rehabilitacyjne z gumami do ćwiczeń power bands polecane są osobom w starszym wieku, które powinny w szczególności dbać o siłę swoich mięśni. Zapewni to sprawność organizmu na lata i uchroni przed różnorodnymi dolegliwościami wieku podeszłego.

Taśmy power band – do domu i na siłownię

Taśmy power band stanowią znakomite urozmaicenie domowej siłowni. Ich niewielkie rozmiary, duży wybór zróżnicowanego obciążenia sprawia, że wykonasz z nimi kompleksowy trening każdego mięśnia. Stanowią również idealne akcesorium dla osób, które dużo podróżują, a lubią pozostawać w dobrej kondycji fizycznej. Taśmy power band idealnie zmieszczą się do każdej walizki, nie obciążając bagażu podróżnego.
Gumy do ćwiczeń stanowią również coraz częstsze wyposażenie siłowni. Kluby fitness oferują również atrakcyjne zajęcia treningowe wykorzystujące właśnie tego rodzaju sprzęt. Uczestnictwo w nich to świetny sposób na zapoznanie się z wielością możliwych ćwiczeń, które można wykonać z taśmami power bands.
Sięgnij już dziś po wielofunkcyjne akcesorium treningowe od TrainingShowRoom i wybierz nasze wytrzymałe gumy do ćwiczeń.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>