Show filters
Filters
Cena
29 100
Producenci
Crossfit
Fizjoterapia
Strefa funkcjonalna
Close

Wałki

(9 produktów)
  • Widok

Regeneracja potreningowa to bardzo ważny aspekt regularnej aktywności fizycznej. Wiele osób ją jednak zaniedbuje, myśląc, że skoro nic ich nie boli, to nie trzeba przykładać większej uwagi do układu ruchu poza treningiem. Takie myślenie to błąd mogący zaowocować w przyszłości różnego rodzaju kontuzjami, naciągnięciami i przeciążeniami, które utrudnią, a nawet niemożliwą wykonywanie ulubionej dyscypliny sportu.


By temu zapobiec, warto podejść do tematu racjonalnie i, tak jak układamy sobie plan treningowy, tak samo zaplanować sobie sposoby na regenerację. Obecnie dostępnych jest wiele metod, by zadbać o mięśnie, stawy i więzadła między treningami. Jednym z popularniejszych, a także skuteczniejszych jest masaż. Nie każdego jednak stać, by regularnie oddawać się w ręce masażystów. Nie wszyscy też mają na to czas. Na szczęście w Training Showroom mamy na to znakomitą alternatywę. To rollery do masażu, dzięki którym przeprowadzisz skuteczny automasaż całego ciała w zaciszu własnego domu. Sprawdź teraz, dlaczego warto sięgnąć po innowacyjne wałki do masażu.

Rollery do masażu – skuteczna regeneracja potreningowa


Rolowanie to skuteczna technika automasażu, która pozwala na samodzielne rozluźnienie wszystkich partii mięśniowych. Jeśli regularnie trenujesz, warto zaopatrzyć się w jeden z naszych wałków fitness, dzięki którym wymasujesz całe ciało po treningu, co przyspieszy jego regenerację.

Rollery do masażu – dlaczego warto?


Rollery do masażu dostępne w Training Showroom to to skuteczny gadżet, który każdy powinien mieć w swoim domu. Przyda się bowiem nie tylko osobom trenującym, ale także tym, które zmagają się z przewlekłymi bólami mięśniowymi i napięciowymi. Wałki fitness wykorzystywane są również w procesie rehabilitacji, poprawiają bowiem krążenie krwi w mięśniach, redukują nadmierne napięcia, a także rozluźniają powięzi. Dzięki ich regularnemu stosowaniu można zatem skutecznie złagodzić takie objawy jak bóle pleców czy inne napięcia w ciele, które na co dzień utrudniają nasze funkcjonowanie.


Z kolei jeśli jesteś amatorem aktynowości fizycznej, roller do masażu przyda Ci się, by przyspieszyć regenerację potreningową. Dokładne wymasowanie całego ciała za pomocą rollerów dostępnych w naszym sklepie zapobiegnie zakwasom, przyspieszy odnowę mięśniową oraz wzmocni ich wytrzymałość. Stosowanie wałków do masażu redukuje także ryzyko kontuzji, zwiększa bowiem elastyczność ciała oraz poprawia ukrwienie w stawach, więzadłach i ścięgnach, co uchroni je przed obciążeniami.

Rollery do masażu – sprawdź ofertę Training Showroom


W Training Showroom oferujemy szeroki wybór rollerów do masażu i wałków fitness. W naszym asortymencie znajdziecie produkty o zróżnicowanej wielkości i twardości. Należy pamiętać, że im twardszy wałek, tym intensywniejszy będzie masaż nim wykonany. Jeśli zatem dopiero rozpoczynacie przygodę z rollerami, sięgnijcie po wersje nieco bardziej miękkie, by stopniowo przyzwyczaić ciało do nowej aktywności. Z czasem możecie wymienić roller na twardszy, by zwiększyć intensywność automasażu.


W ofercie naszego sklepu znajdziesz wałki gładkie, z dodatkowymi wypustkami, a także roller z korka. Wszystkie oferowane produkty to wyroby wysokiej jakości, wytrzymałe i odporne, gwarantujące skuteczność działania oraz długoletnią żywotność.

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>