Show filters
Filters
Cena
9 55
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Fizjoterapia
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Ekspandery

(4 produktów)
  • Widok

Gumy i ekspandery do ćwiczeń – postaw na wielofunkcyjny trening


Na Trainingshowroom.com oferujemy szeroki wybór gum i ekspanderów do ćwiczeń, które urozmaicą każdą aktywność fizyczną. Z ich pomocą można wykonać wielofunkcyjny trening całego ciała, który doskonale wzmocni mięśnie, rozrusza stawy, a także poprawi krążenie krwi. Gumy do ćwiczeń zostały tak zaprojektowane, by stworzyć odpowiednie obciążenia podczas wykonywania konkretnych ruchów. To stwarza wysiłek dla mięśni, dzięki czemu z treningu na trening stają się one mocniejsze, a ich tonus poprawia się, zapewniając jędrne i zdrowo wyglądające ciało.


Trening z ekspanderem lub gumami świetnie nadaje się także do rozciągania. Sprawdzi się więc podczas rozgrzewki lub na wyciszenie organizmu po wykonanym treningu. Polecamy go wszystkim, którzy pragną kompleksowo zadbać o swoje ciało, poprawić jego wygląd oraz ujędrnić mięśnie. Trening z gumami do ćwiczeń przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Panie z pewnością chętniej będą dzięki nim pracować na dolnymi partami ciała. Panowie natomiast pozostaną na rzeźbieniu bicepsów, tricepsów i klatki piersiowej. Dzięki zróżnicowanym obciążeniom gum treningowych dostępnych na Training ShowRoom z powodzeniem dostosujecie model do Waszych aktualnych możliwości fitnessowych.

Ekspandery do ćwiczeń – kompleksowy trening całego ciała


Oferowane produkty powstały z wysokiej jakości gumy lateksowej o zróżnicowanej grubości. Im grubsza guma, tym większe obciążenie. Bez problemu zatem wybierzecie dostosowany do Waszych możliwości model, a kiedy Wasza wytrzymałość i siła się zwiększą, będziecie mogli sięgnąć po bardziej wymagającą gumę do ćwiczeń.


Warto także dodać, że zarówno gumy, jak ekspandery do ćwiczeń wykorzystywane są w rehabilitacji ruchowej oraz podczas powrotu do treningów po kontuzji. Ich zaletą jest angażowanie wielu grup mięśniowych jednocześnie, co ma korzystny wpływ na poprawę mobilności stawów oraz zwiększenie wytrzymałości całego organizmu.

Ekspandery i gumy do ćwiczeń – wybierz na Trainingshowroom.com


Oferowane ekspandery i gumy do ćwiczeń to znakomite akcesoria, które sprawdzą się w każdej domowej siłowni. Zajmują niewiele miejsca, łatwo je przewieźć, sprawdzą się więc również na urlopie. Trening z nimi jest różnorodny i nigdy się nie nudzi. Mogą z nich korzystać zarówno panie, jak i panowie, a także osoby starsze.


Po ekspandery i gumy do ćwiczeń powinny sięgnąć również profesjonalne siłownie i kluby fitness. Te skuteczne i proste w obsłudze akcesoria z pewnością przypadną do gustu niejednemu klientowi. Stanowią doskonałe urozmaicenie rozgrzewki, treningu siłowego, a także potreningowego rozciągania. Ich uniwersalne zastosowanie czyni z nich „must have” wyposażenia każdej siłowni.


Sięgnij już dziś po gumę lub profesjonalny ekspander do ćwiczeń i urozmaić swój codzienny trening o praktyczne i wielofunkcyjne akcesorium. Jesteśmy pewni, że produkty, które znajdziesz w naszym sklepie posłużą Ci na lata.

Mini band i power band – bardzo szerokie zastosowanie


Gumy do ćwiczeń z grupy mini band oraz power band charakteryzują się bardzo dużą uniwersalnością.


Mini bandy są bardzo często wykorzystywane przy rozgrzewce w trakcie pracy nad mobilnością oraz izolacją wybranych partii ciała w celu ich mocniejszego pobudzenia.


Power bandy są również wykorzystywane w rozgrzewce, a także jako akcesorium umożliwiające ułatwienie pracy z ciężarem. Są też wykorzystywane do wzmocnienia ekscentryki np. przy pracy ze sztangą.


Podsumowując gumy do treningu mini band i power band to podstawowe akcesorium dla każdego ćwiczącego.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>