Filtruj produkty

Kategorie
Wyposażenie
Show filters
Filters
Kategorie
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Cena
54 16499
Producenci
Cardio
Crossfit
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Fizjoterapia
Gimnastyka
Joga i Pilates
Strefa ciężary
Strefa funkcjonalna
Studio
Sztuki walki
Wyposażenie
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Close

Wyposażenie

(86 produktów)
Najpopularniejsze kategorie Podłogi Maty treningowe
  • Widok

Wyposażenie, które zmienia wszystko!

Siłownia, bez akcesoriów to tylko puste miejsce. Właśnie wyposażenie nadaje jej charakteru i pozwala trenującym na rozwinięcie swoich umiejętności. Sprawdź, jakie wyposażenie odmieni twoją siłownię!

Właściwie żadna siłownia nie może obejść się bez wyposażenia. Niezależnie, czy chodzi o przydomową siłownię dla jednej osoby, czy profesjonalny "gym" z prawdziwego zdarzenia. To właśnie wykorzystane urządzenia pozwolą różnicować trening, dostosowując go do swoich możliwości i równomiernie kształtując sylwetkę. Wysoka jakość, zarówno tak prostych rzeczy, jak maty treningowe, jak i skomplikowanych maszyn treningowych, wywiera ogromny wpływ, zarówno na bezpieczeństwo trenujących, jak i jakość wykonywanych przez nich ćwiczeń. 

Sprzęt na siłownię powinien być dobrany w zależności od planu ćwiczeń oraz szacowanych efektów. Inny asortyment dobierzesz do profesjonalnej, a inny do kameralnej siłowni. Obecnie coraz więcej osób dla zastąpienia albo uzupełnienia profesjonalnych treningów tworzy małą siłownię w swoim domu. Jest to coraz łatwiejsze ze względu na kompaktowy charakter urządzeń, które umożliwiają urządzenie siłowni nawet w kawalerce. Jednak bez względu na warunki, zawsze pamiętaj o tym, by wyposażenie siłowni było możliwie najwyższej jakości, komercyjne wykorzystanie sprzętu to inna bajka niż samodzielny trening.

Ławki i stojaki

Ławki do ćwiczeń to element, bez którego nie obejdzie się żadna siłownia. Wykonuje się na niej proste ćwiczenia jak brzuszki, izolowane ćwiczenia bicepsa czy wielostawowe wyciskania, a także bardzo wiele dodatkowych stymulacji. Bardzo często wykorzystywane są do ćwiczeń mięśni piersiowych, do których wykorzystuje się zarówno proste, jak i regulowane ławki. W tym przypadku niezbędne jest wykorzystanie klatek, dostępnych również w naszej ofercie. 

Stojaki odgrywają na siłowni istotną rolę. Zarówno wspomagają wykonywanie niektórych, wyjątkowo absorbujących ćwiczeń, jak chociażby przysiadów, ale również są niezbędne do utrzymania wyposażenia w należytym ładzie, dzięki czemu jest ona miejscem bezpiecznym i niewywołującym frustracji. Stojaki na sztangi, wałki, obciążenia, hantle, a nawet na magnezję sprawią, że znikną problemy z odkładaniem sprzętów na swoje miejsce. Talerze">https://trainingshowroom.com/50-talerze">Talerze również prezentują się znacznie lepiej posegregowane na stojaku.

Podłogi i maty

Istotą tych elementów wyposażenia jest, że właściwie to tutaj zaczyna się poprawne wykonanie ćwiczenia. Właściwy kontakt z nawierzchnią to podstawa każdego z nich. Dobrej jakości mata jest niezbędna do wykonywania niektórych ćwiczeń (np. jogi), zapewnia pewną postawę bez której ciężko rozmawiać o technice.

Maszyny

Choć w siłowniach obecne relatywnie od niedawna, dziś już chyba nikt nie potrafi sobie wyobrazić ich braku. Kto nie korzystał z bieżni treningowej przed przejściem do treningu właściwego? Maszyny pozwalają nie tylko poszerzenie zakresu stymulacji mięśniowej, ale również na budowanie formy pod kątem wybranych sportów, nawet gdy pogoda nie pozwala na ich uprawianie, wśród nich wymienić można, chociażby bieganie, jazdę na rowerze, wiosłowanie, jazdę na nartach.

Klatki i rigi

Klatki do siłowni to najbezpieczniejszy sposób na wykorzystanie zestawu sztangi i ławki. To solidne stalowe konstrukcje, których funkcjonalność można dopasować do swoich potrzeb, rozbudowując dodatkowymi elementami, jak np. uchwyty na ciężary. Dzięki nim można wykonać naprawdę mnóstwo ćwiczeń. 

Rigi, mocowane do ściany, o solidnej budowie są niezastąpionym elementem treningu funkcjonalnego, zyskującego bardzo na znaczeniu w ostatnich latach pośród użytkowników siłowni. Pozwalają na adaptację do twoich potrzeb i planowanych ćwiczeń, dzięki czemu każde z nich będziesz mógł wykonać w pełni swoich możliwości. 

Produkty wyprzedażowe Sprawdź>> Air Bike Sprawdź>>