Show filters
Filters
Cena
19 449
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Fizjoterapia
Strefa funkcjonalna
Studio
Sztuki walki
Close

Piłki

(16 produktów)
  • Widok

Piłki gimnastyczne i lekarskie – wzbogać swój trening z Training Showroom!


Aktywność fizyczna to dla wielu z nas ważny element codziennego życia, zwłaszcza że lekarze zalecają przynajmniej pół godziny ruchu codziennie. Regularny sport wpływa kompleksowo bardzo korzystnie na nasze zdrowie, rzeźbi mięśnie, wysmukla sylwetkę, poprawia pracę układu krążenia, oddechowego i dba o sprawne funkcjonowanie narządu ruchu. Do tego potrafi poprawić humor oraz sprawić, że staniemy się bardziej efektywni i wydajni w codziennych obowiązkach. Naprawdę więc warto znaleźć swoją ulubioną dyscyplinę i oddawać się jej jak najczęściej.


W Training Showroom dokładamy wszelkich starań, by uczynić Wasze codzienne treningi jak najefektywniejszymi, ale też atrakcyjnymi. Nie ma bowiem nic gorszego w aktywności fizycznej niż nuda. Ta szybko potrafi zniechęcić nawet najbardziej zmotywowane osoby, a ciągłe powtarzanie tych samych ćwiczeń z tymi samymi akcesoriami sportowymi z czasem przestaje przynosić zadowalające rezultaty. Dlatego tak ważna w aktywności fizycznej jest różnorodność. I my ją Wam zapewniamy.


W Training Showroom oferujemy szerokie spektrum akcesoriów sportowych. Jednym z naszych ulubionych produktów są piłki gimnastyczne oraz piłki lekarskie. To wielofunkcyjne gadżety, które potrafią skutecznie urozmaicić trening, a także uczynią go bardziej intensywnym.

Piłki do ćwiczeń – atrakcyjny i efektywny trening


W Training Showroom oferujemy szeroki wybór dużych piłek gimnastycznych, które znakomicie wzbogacają każdy trening fitness. Ich wykorzystanie pozwala skutecznie budować masę mięśniową górnych części ciała oraz brzucha. Dodatkowo ćwiczenia z piłką gimnastyczną usprawniają koordynację ruchową i wystawiają na próbę naszą równowagę. Wzmacniają także tak ważne mięśnie głębokie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała.
W Training Showroom oferujemy piłki gimnastyczne w różnych rozmiarach, powstałe z wytrzymałego materiału PVC, wyposażone w zabezpieczający system Anti – Burst, który chroni użytkownika w razie pęknięcia piłki.


Do Waszej dyspozycji oddajemy także profesjonalne piłki do ćwiczeń typu slam ball, które są niezstąpione podczas treningów crossfitowych.

Piłki lekarskie – medicine ball


W ofercie Training Showroom znajdziecie też szeroki wybór piłek lekarskich medicine ball w różnych rozmiarach i wagach. Oferujemy zarówno wersje dla osób dopiero zaczynających trening z piłkami lekarskimi, jak i dla zaawansowanych sportowców. Ten praktyczny gadżet pozwala na przeprowadzenie wielofunkcyjnego treningu, który usprawni całe ciało, przyspieszy spalanie kalorii, a także zwiększy koordynację ruchową oraz równowagę ciała. Sposobów na wykorzystanie piłki lekarskiej w codziennym treningu jest naprawdę wiele. Ćwiczenia z nią są nie tylko skuteczne, ale też ciekawe, co nie pozwoli Wam się znudzić.


Piłki lekarskie dostępne w Training Showroom to produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałych i odporowych na uszkodzenia tworzyw. To wyroby sprawdzonych i doświadczonych marek, które specjalizują się w tworzeniu najwyższej klasy akcesoriów treningowych. Dzięki temu masz pewność, że robiąc zakupy w Training Showroom, wybierasz to, co najlepsze.

Black Friday -20% na kod "BF20" ...