Show filters
Filters
Cena
9 99
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Fizjoterapia
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Close

Gumy i rezystory

(17 produktów)
  • Widok

Regularny trening to obecnie codzienność wielu osób. Dbałość o aktywność fizyczną stała się nie tylko modą, ale składowym elementem satysfakcjonującego życia. I trudno się dziwić, w końcu regularny sport znakomicie wpływa na nasze samopoczucie, jest źródłem hormonów szczęścia oraz zapewnia sprawność do późnej starości. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej dla nas. Podejmując się jakiejkolwiek aktywności fizycznej, można tylko wygrać. Oczywiście początki bywają wyzwaniem, ale kiedy tylko zauważymy pierwsze efekty w postaci lepszego wyglądu i samopoczucia, nie będziemy chcieli przestać.


Problemem, który może pojawić się po jakimś czasie regularnych ćwiczeń jest wkradająca się nuda i rutyna, która potrafi skutecznie zniechęcić. By ją przełamać, warto urozmaicać swój codzienny trening i stawiać sobie nowe wyzwania. Doskonale sprawdzą się tutaj gumy treningowe, taśmy oporowe i ekspandery.


To wielofunkcyjne akcesoria treningowe, które skutecznie urozmaicają codzienną aktywność fizyczną, a także zwiększają jej efektywność. Poznajcie zatem bliżej ich zalety.

Gumy treningowe – skuteczne akcesorium do ćwiczeń


Jeśli szukasz gadżetu, który wyniesie Twój trening na zupełnie nowy poziom, sięgnij po gumy i rezystory treningowe od Training Showroom. To znakomite akcesoria, które sprawią, że codzienna aktywność fizyczna stanie się nie tylko bardziej urozmaicona, ale też skuteczniejsza.


Dzięki gumom Power Band można wykonać kompleksowy trening całego ciała. Znakomicie sprawdzą się podczas wykonywania ćwiczeń na górne partie mięśniowe. Odpowiednio dopasowany opór gumy pozwala wykonać równie efektywny trening co z ciężarkami. Z kolei taśmy mini band znakomicie sprawdzą się w treningu dolnych partii ciała i ramion. Doskonale trenują pośladki i uda, tworząc opór, który skutecznie wzmacnia te obszary mięśniowe.

Taśmy oporowe - zwiększ intensywność swojego treningu


Gumy treningowe, które znajdziecie w Training Showroom to produkty wysokiej jakości. Wykonane z trwałego wytrzymałego lateksu, a także mieszanki lateksu i gumy. Materiały te gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia i wieloletnią żywotność produktu. Gumy i taśmy oporowe można dowolnie rozciągać, zawsze wracają do swojego pierwotnego kształtu.


W ofercie naszego sklepu znajdziesz gumy power band i mini band o zróżnicowanej grubości. Im grubsza taśma, tym większy stawia opór. Bez problemu zatem dostosujesz model do swoich możliwości fizycznych. A kiedy regularny trening wystarczająco wzmocni Twoje ciało, będziesz mógł zwiększyć jego intensywność, wybierając gumę treningową o większym oporze.


W ofercie Training Showroom znajdują się także profesjonalne rezystory stanowiące najnowszy trend na siłowni. Pozwalają one na kompleksowy trening całego ciała, wzmacniają jego wytrzymałość oraz siłę.

Gumy Power Band – wielość rodzajów


Taśmy oporowe to niedrogie i skuteczne akcesoria do ćwiczeń, którymi można wzbogacić swoją domową siłownię. Jednak również profesjonalne kluby fitness powinny się w nie zaopatrzyć. Ich uniwersalność sprawia, że sięgną po nie zarówno panowie, jak i panie.


Na Training Showroom oferujemy szeroki wybór gum treningowych o różnym oporze. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas co dla siebie.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>