Pokaż filtry
Filtry
Rodzaj
Producenci
Cena
10 450
Zamknij

Gumy

12 produktów

Gumy do ćwiczeń Power Band

Gumy do ćwiczeń takie jak mini band oraz power band mają bardzo szerokie zastosowanie w treningu zarówno fitness jak i funkcjonalnym. Gumy takie są bardzo często z powodzeniem wykorzystywane podczas rozgrzewki w celu aktywacji mięśni jak i w głównej części treningu.

Mini band i power band – bardzo szerokie zastosowanie


Gumy do ćwiczeń z grupy mini band oraz power band charakteryzują się bardzo dużą uniwersalnością.


Mini bandy są bardzo często wykorzystywane przy rozgrzewce w trakcie pracy nad mobilnością oraz izolacją wybranych partii ciała w celu ich mocniejszego pobudzenia.


Power bandy są również wykorzystywane w rozgrzewce, a także jako akcesorium umożliwiające ułatwienie pracy z ciężarem. Są też wykorzystywane do wzmocnienia ekscentryki np. przy pracy ze sztangą.


Podsumowując gumy do treningu mini band i power band to podstawowe akcesorium dla każdego ćwiczącego.

 

Regularny trening to obecnie codzienność wielu osób. Dbałość o aktywność fizyczną stała się nie tylko modą, ale składowym elementem satysfakcjonującego życia. I trudno się dziwić, w końcu regularny sport znakomicie wpływa na nasze samopoczucie, jest źródłem hormonów szczęścia oraz zapewnia sprawność do późnej starości. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej dla nas. Podejmując się jakiejkolwiek aktywności fizycznej, można tylko wygrać. Oczywiście początki bywają wyzwaniem, ale kiedy tylko zauważymy pierwsze efekty w postaci lepszego wyglądu i samopoczucia, nie będziemy chcieli przestać.


Problemem, który może pojawić się po jakimś czasie regularnych ćwiczeń jest wkradająca się nuda i rutyna, która potrafi skutecznie zniechęcić. By ją przełamać, warto urozmaicać swój codzienny trening i stawiać sobie nowe wyzwania. Doskonale sprawdzą się tutaj gumy treningowe, taśmy oporowe i ekspandery.


To wielofunkcyjne akcesoria treningowe, które skutecznie urozmaicają codzienną aktywność fizyczną, a także zwiększają jej efektywność. Wybierzcie teraz model dla siebie na Trainingshowroom.com.

Gumy oporowe – uniwersalne akcesoria treningowe

Gumy oporowe do ćwiczeń to akcesoria doskonałe do treningu siłowego oraz do rehabilitacji. Różne poziomy oporu imitują tradycyjne obciążenia, pozwalając na wykonywanie ćwiczeń wymagających stabilizacji ciała, na przykład jednostronnych ćwiczeń korekcyjnych. Wykonane z wytrzymałych materiałów i bardzo elastyczne, wiążą się z małym ryzykiem kontuzji i odpowiadają różnym rozmiarom i masom ciała. Gumy treningowe są wystarczająco długie, by przytwierdzić je do drabinki lub wysoko umocowanego drążka. Przewagę nad ciężarkami daje im lekkość i łatwość transportowania, dzięki czemu ćwiczenia można wykonywać wszędzie, gdzie tylko znajdziesz na to czas. Gumy oporowe szczególnie dobrze nadają się do wzmacniania mięśni ramion, barków i pleców, lecz znajdą zastosowanie także przy innych grupach mięśni oraz w ćwiczeniach rozciągających na koniec treningu.

Nasze gumy treningowe

W naszej ofercie znajdziesz gumy do ćwiczeń w postaci szerokich taśm, polecane przy rehabilitacji, a także wąskie gumy typu Power Band, które zastąpią nawet obciążenie kilkudziesięciu kilogramów. Posiadamy produkty dla początkujących o niższym oporze, przydatne w codziennych treningach fitness oraz takie, z których zadowoleni będą zawodowcy – przeznaczone do intensywnego wysiłku na siłowni i bardzo odporne na zużywanie. Niektóre produkty oferujemy w zestawach kilku gum o różnej rozciągliwości, co pozwala na stopniowe wprowadzanie większego oporu. Dostępne są taśmy treningowe wykonane z lateksu lub takie, które go nie zawierają, odpowiednie dla alergików.

Taśmy oporowe do ćwiczeń – wybierz na Trainingshowroom.com

Oferta taśm oporowych do ćwiczeń dostępna na TrainingShowRoom obejmuje profesjonalny sprzęt sportowy cechujący się wysoką jakością wykonania, znakomitą wytrzymałością oraz długoletnią żywotnością. Nasze gumy do treningu powstały z trwałych tworzyw, które pozwalają na wykonanie nawet najbardziej intensywnych treningów lub ćwiczeń rehabilitacyjnych.
Z gumami power band czy ekspanderami od TrainingShowRoom wyniesiesz swoje codzienne ćwiczenia na zupełnie nowy poziom. Dzięki nim nie tylko zerwiesz z rutyną treningową, ale przede wszystkim zwiększysz efektowność codziennej aktywności fizycznej. Atutem taśm oporowych do ćwiczeń jest bardzo szerokie zastosowanie pozwalające na wykonanie treningu całego ciała, wzmocnienie nie tylko mięśni, ale też stawów, więzadeł i ścięgien. Ćwiczenia z gumami oporowymi pozwalają również na zaangażowanie mięśni głębokich odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała i stabilizację kręgosłupa. Mocne mięśnie głębokie gwarantują sprawne codzienne funkcjonowanie oraz niwelują różnorodne dolegliwości bólowe.

Gumy rehabilitacyjne – efektywny trening dla każdego

Gumy rehabilitacyjne należą do uniwersalnych akcesoriów sportowych dedykowanych osobom w każdym wieku i każdej płci. Dzięki temu, że są lekkie i nie zajmują wiele miejsca, warto wyposażyć w nie naszą domową siłownię.
Jeśli zatem szukasz łatwego, a zarazem efektywnego urozmaicenia swojej codziennej aktywności fizycznej, postaw na gumy do treningu od TrainingShowRoom. Różnorodność oferowanych modeli oraz zróżnicowane obciążenia sprawią, że wśród naszej oferty coś dla siebie znajdą zarówno osoby poczatkujące, jak i zaawansowane. Do tego zestawy taśm oporowych do ćwiczeń o zróżnicowanej grubości pozwolą sukcesywnie zwiększać intensywność codziennego treningu, co gwarantuje jego nieustanną efektywność.
Wybierz już dziś najlepsze gumy do rehabilitacji i ćwiczeń już dziś. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z ekspertami TrainingShowRoom. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszy sprzęt sportowy dostosowany do Twoich indywidualnych możliwości i oczekiwań.

Gumy i ekspandery do ćwiczeń – postaw na wielofunkcyjny trening

Na Trainingshowroom.com oferujemy szeroki wybór gum i ekspanderów do ćwiczeń, które urozmaicą każdą aktywność fizyczną. Z ich pomocą można wykonać wielofunkcyjny trening całego ciała, który doskonale wzmocni mięśnie, rozrusza stawy, a także poprawi krążenie krwi. Gumy do ćwiczeń zostały tak zaprojektowane, by stworzyć odpowiednie obciążenia podczas wykonywania konkretnych ruchów. To stwarza wysiłek dla mięśni, dzięki czemu z treningu na trening stają się one mocniejsze, a ich tonus poprawia się, zapewniając jędrne i zdrowo wyglądające ciało.

Trening z ekspanderem lub gumami świetnie nadaje się także do rozciągania. Sprawdzi się więc podczas rozgrzewki lub na wyciszenie organizmu po wykonanym treningu. Polecamy go wszystkim, którzy pragną kompleksowo zadbać o swoje ciało, poprawić jego wygląd oraz ujędrnić mięśnie. Trening z gumami do ćwiczeń przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Panie z pewnością chętniej będą dzięki nim pracować na dolnymi partami ciała. Panowie natomiast pozostaną na rzeźbieniu bicepsów, tricepsów i klatki piersiowej. Dzięki zróżnicowanym obciążeniom gum treningowych dostępnych na Training ShowRoom z powodzeniem dostosujecie model do Waszych aktualnych możliwości fitnessowych.

Ekspandery do ćwiczeń – kompleksowy trening całego ciała


Oferowane produkty powstały z wysokiej jakości gumy lateksowej o zróżnicowanej grubości. Im grubsza guma, tym większe obciążenie. Bez problemu zatem wybierzecie dostosowany do Waszych możliwości model, a kiedy Wasza wytrzymałość i siła się zwiększą, będziecie mogli sięgnąć po bardziej wymagającą gumę do ćwiczeń.


Warto także dodać, że zarówno gumy, jak ekspandery do ćwiczeń wykorzystywane są w rehabilitacji ruchowej oraz podczas powrotu do treningów po kontuzji. Ich zaletą jest angażowanie wielu grup mięśniowych jednocześnie, co ma korzystny wpływ na poprawę mobilności stawów oraz zwiększenie wytrzymałości całego organizmu.

WYBITNA OFERTA - NAJBARDZIEJ POŻĄDANE PRODUKTY !!! Sprawdź>>>   

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SIŁOWNI >>>